Rappler بحث: پوشش غیر قابل تصور با خاموش کردن ABS-CBN مایک Navallo

چگونه است که آن را مانند به پوشش عدالت ضرب و شتم در زمانی که روزنامه نگاران خود شکل به Duterte اداره رمان اقدامات قانونی علیه مخالفان?

منتشر شده 11:10 AM, مارس 08, 2020

به روز شده در 11:10 AM, مارس 08, 2020

ارسال این صفحه برای چهار شنبه, آوریل 8

مانیل فیلیپین – برای اولین بار از زمان دیکتاتوری فردیناند مارکوس اعلام حکومت نظامی در سال 1972 ABS-CBN کانال 2 بود مجبور به رفتن هوا.

کمیسیون ملی ارتباطات (NTC) در خدمت متوقف و دست بردارد جهت است که تعطیل و سیمای بهره برداری از کانال 2 و همچنین به عنوان عمده کانال ها و ایستگاه های رادیویی که توسط شبکه. (بخوانید: ABS-CBN به دیوان عالی کشور: تمسخر خاموش کردن نقض آزادی مطبوعات)

ABS-CBN News گزارش داده است که وکیل General Jose Calida تحت فشار به تمسخر به موضوع متوقف و دست بردارد سفارش با وجود زودتر وعده با تمسخر رهبران آن اجازه خواهد داد که این شبکه به موقت هوایی پس از آن حق رای تمام شده در مارس 4. سخنران آلن پیتر کیتنو که مقصر بودن برای خاموش کردن داده است همان مشاهده است.

Rappler عدالت خبرنگار لیان mr baxter مذاکرات به ABS-CBN مایک Navallo که شکست این گزارش را پوشش می دهد که عدالت ضرب و شتم به عنوان پخش لوله می یابد خود را بدانند در Duterte اداره رمان اقدامات قانونی علیه مخالفان.

سازمان دیده بان مصاحبه در بعد از ظهر جمعه, مه 8. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de