حیدرآباد: تقریبا 282 روز پس از دستگیری قاتل زنجیره ای ماری Srinivas ردی سریع-پیگیری دادگاه در Nalgo-nda روز پنج شنبه او را در بر داشت گناه در سه جرائم و او اعطا مجازات اعدام در دو. در مورد سوم او محکوم به زندگی است.

هجیپور یک روستای نزدیک به 300 خانواده, عینک نگاه از ترس تنها سوگوار و حامیان آنها را نشسته در خارج از گرم panchayat اتاق انتظار از صبح تا قاضی ویژه ای تلفظ حکم خود را در اواخر شب.

ردی (29) یک آسانسور مکانیک که دستگیر شد و به اتهامات آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل دو جزئی دختران و ربودن و قتل یک دختر کوچک از همان ایجاد کرد.

متهم دستگیر شده در مارس 30, زمانی که پلیس بهبود بدن از دست رفته 14 سال از رها شده نیز متعلق به Reddy.

Srinivas ردی اعتراف به ربودن و تجاوز به عنف و قتل قربانی در مارس 2019.

در طول بازجویی وی همچنین اعتراف به تجاوز و قتل یک دختر 17 ساله در ماه مارس 2019 و ربودن و قتل یک دختر 11 ساله در سال 2015.

او طرز عمل شد و به ارائه هر قربانی یک آسانسور بر روی دوچرخه خود را. در روستای حومه او خفه شده آنها تجاوز آنها و سپس آنها را کشته است. در 2015 حادثه دختر بچه خفه شد به مرگ است. او ریخته دو قربانی رها شده نیز متعلق به او و یک قربانی در این نزدیکی هست.

پس از تحقیقات پلیس تا به حال ثبت یک شارژ-ورق قبل از fast-track دادگاه در نلگندا در ماه اوت است. آزمایشی در سه مورد شروع در اکتبر 28 و ادامه داد: تا پنج شنبه.

دادستان تولید 101 شهود و 164 نمایشگاه در برابر Srinivas ردی ذکر شده در این سری از قتل به عنوان نادرترین موارد نادر و دعا بود برای مجازات اعدام برای متهم کرده است.

در چهارشنبه Srinivas ردی تسلیم در نلگندا منطقه زندان تولید شد قبل از دادگاه تحت امنیت بالا.

پس از شنیدن استدلال از دادستان ها و وکلای مدافع در دادگاه محکوم Srinivas ردی و تلفظ کوانتومی از مجازات است.

در طول محاکمه Srinivas ادعا کرد که او ناتوان است و نمی تواند به درایو دوچرخه. دادستان تولید گواهی پزشکی برای اثبات او ناتوان و شاهدان عینی که دیدم او رانندگی دوچرخه سواری.

این Rachakonda پلیس مستقر پرسنل اضافی در این روستا علاوه بر پلیس اعتصاب نصب شده پس از vandalising از Srinivas را تازه ساخته شده خانه. خشم خود را مجبور پدر و مادر و برادر بزرگتر به فرار کرد برای خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im