ماه رمضان در دوره برخورد با ویروس برای آسیا مسلمانان

VIRUS PROTECTION. An Indonesian soldier from the Raider 112 infantry battalion puts a face mask on a woman during a distribution amid concerns of the COVID-19 coronavirus in Darul Imarah, Aceh province on April 19, 2020. Photo bty Chaideer Mahyuddin/AFP

حفاظت از ویروس. اندونزی سرباز از مهاجم 112 گردان پیاده نظام قرار می دهد در صورت ماسک بر روی یک زن در طول یک توزیع نگرانی از COVID-19 coronavirus در Darul Imarah, Aceh استان در 19 آوریل سال 2020 است. عکس bty Chaideer Mahyuddin/AFP

اسلام آباد, پاکستان و سراسر آسیا و حدود نیمی از جمعیت جهان را مسلمانان آینده نظام مقدس اسلامی ماه رمضان است که در مسیر برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان روحانیون تماس در وفادار به خودرا برای امتحان اماده به مساجد.

مقامات سعی در محدود کردن خرید اینترنتی در طول مقدس, دوره روزه که شروع می شود دوشنبه, مارس 23 اما در بسیاری از موارد رهبران مذهبی را کنار خار نگرانی در مورد فعالیت های است که می تواند گسترش COVID-19. (بخوانید: خاورمیانه پرانتز برای تلخ ماه رمضان به عنوان ویروس تهدید مردد)

در بنگلادش روحانیون شدت انتقاد کرد در تلاش برای کاهش تعداد از مردم از رفتن به مساجد و خواستار این کشور سکولار دولت اجازه می دهد میلیون ها نفر از مسلمانان برای پیوستن به روزانه و هفتگی نماز.

“سهمیه بندی در تعدادی از نمازگزاران اعمال شده توسط دولت قابل قبول نیست برای ما. اسلام را پشتیبانی نمی کند اعمال هر گونه سهمیه بندی بر نمازگزاران” گفت: Mojibur رحمان حمیدی ارشد عضو تندرو Hefazat-e-اسلام ،

اسلامی رهبران در بنگلادش که در آن دهها هزار نفر از مردم به مبارزه طلبیده سراسر کشور مستند چهار شنبه, مارس 18 برای حضور در تشییع جنازه یک واعظ به یاد مردم آن را “اجباری” برای سالم مسلمان برای حضور در نماز در یک مسجد.

در پاکستان جانبازان گفت: عبادت مهم تر از coronavirus نگرانی.

مقامات buckled تحت فشار مذهبی اجازه می دهد نماز روزانه و عصر به جماعت در مساجد و روحانیون پس از وعده داده شده به دستور رهبران مذهبی برای تمیز کردن امکانات خود را به طور منظم.

در آستانه ماه مبارک رمضان مساجد شده اند و پر کردن در سراسر پاکستان با صدها نفر از حضور در نماز جمعه نشسته شانه به شانه و پرداخت کمی توجه به اجتماعی فاصله.

“من خواهد شد و تمام اقدامات پیشگیرانه شستن دست و استفاده از ماسک من اما این به آن معنا نیست من متوقف خواهد شد, حضور در نماز, به خصوص در طول ماه رمضان” راننده تاکسی زبیر خان گفته است: در شمال غربی شهر پیشاور.

ویروس تهدید در جماعت مذهبی برجسته شده در هفته های اخیر توسط 3 امواج از عفونت در آسیا مربوط به جدا عظیم اسلامی جماعت در مالزی و پاکستان و هند است.

افزایش مرگ و عوارض

آسیا به برخی از جهان بزرگترین جمعیت مسلمان کشش از الجزایر اندونزی به کوه های هندوکش افغانستان و نزدیک به یک میلیارد مسلمان زندگی می کنند در منطقه است.

منطقه ای و مرگ از عوارض COVID-19 شده اند بسیار کوچکتر در مقایسه با اروپا و ایالات متحده بلکه در حال افزایش به طور پیوسته جرقه ترس ویروس ممکن است پایمال اغلب دچار كمبود منابع مالي بخش بهداشت و درمان.

Coronavirus همه گیر باعث شده مستندات در سراسر آسیا با مدارس تعطیل و کسب و کار بسته اما مساجد تا حد زیادی باز ماند.

در طول رمضان در مساجد و برگزاری منظم نماز و بزرگ “افطار” وعده های غذایی برای شکستن سریع در هنگام غروب در حالی که خانواده های میزبان جشن در خانه با خانواده و دوستان است.

در جنوب شرقی آسیا شده است وجود دارد بحث شدید در مواد غذایی-mad مالزی در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا محبوب ماه رمضان بازار که در آن مسلمانان خرید ظرافتهای محلی قبل از شکستن روزه خود را.

مالزی تحمیل کرده است در سراسر کشور coronavirus مستند و دولت در هفته گذشته گفت که برای اطمینان اجتماعی فاصله آنها تنها اجازه می دهد تا به اصطلاح “e-بازار” که در آن مردم سفارش کالا آنلاین از فروشندگان محلی هستند که پس از تحویل به خانه های خود.

‘به دام افتاده’

برخی نشانه ها حاکی از این جهت ممکن است مورد احترام – مقامات در شمال ایالت پرلیس باید گفت که آنها اجازه خواهد داد که مواد غذایی گران به کار از خانه و در کنار جاده, به طور بالقوه افزایش شانس جمعیت جمع آوری است.

هادی Azmi یک 31-year-old video editor گفت او درک نیاز برای محدودیت اما او نیز احساس “به دام افتاده”.

“من احساس عجیب و غریب به عنوان روزه ماه رویکردهای چرا که ما باید به باقی می ماند در داخل خانه و ما نمی توانیم ملاقات ما پدر و مادر و خواهر و برادر به شکستن سریع و با هم دعا کنیم” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

و در اندونزی ممکن است انفجار در coronavirus موارد زمانی که میلیون ها نفر سفر به زادگاه و اجدادی روستاها پس از ماه رمضان مجبور است رئیس جمهور کشور به موضوع ممنوعیت خروج سالانه.

مانند کریسمس یا سال نو قمری چینی, جنبش لگد کردن طولانی تعطیلات زمانی که بسیاری از اندونزیایی جشن عید فطر با خانواده های خود به مناسبت پایان ماه رمضان.

دولت به نام ساکنان شهرهای بزرگ از جمله پایتخت جاکارتا به ماندن قرار داده و در روز شنبه, مارس 21 جمهور Joko Widodo گفت که هر گونه ممنوعیت مهاجرت دسته جمعی.

محققان در دانشگاه اندونزی هشدار داده اند این سفر راش می تواند منجر به یک میلیون عفونت در پرجمعیت جزیره جاوا به تنهایی و یک چشم آبیاری 200,000 مرگ و میر.

“اگر شما در مورد مراقبت از شما عزیزان باقی بماند که در آن شما هستند تا زمانی که این همه به پایان می رسد” Ridwan کمیل فرماندار 50-میلیون در استان جاوه غربی گفت: به تازگی.

جاکارتا ساکن رومی Gustiansyah گفت: او نمی خواهد دیدار خانواده در جزیره سوماترا در این سال بیش از coronavirus نگرانی.

“من غمگین هستم که من نمی بینم خانواده من برای عید, اما من در تلاش برای ماندن در خوش بینانه” Gustiansyah به خبرگزاری فرانسه گفت.

“این فقط یک تاخیر. که من از گفتن خودم.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de