رم معبد اعتماد به یک Dalit عضو: Amit Shah

دهلی نو: اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز چهارشنبه اعلام کرد که Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra راه اندازی شده توسط دولت برای ساخت یک معبد در ایودیا باید 15 امنا و یکی از آنها خواهد بود از Dalit جامعه است.

صفحه اصلی وزیر بیانیه می آید یک کمی بیش از یک ساعت پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در Lok سبها در مورد قانون اساسی از اعتماد.

“وجود خواهد داشت 15 امنا در Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد که یکی متولی همیشه از Dalit جامعه” او هنوز توییتی.

شاه تبریک گفت مودی “برای چنین یک تصمیم بی سابقه ای” است که تقویت هماهنگی اجتماعی.

صفحه اصلی وزیر گفت: اعتماد خواهد بود مستقل به هر تصمیم مربوط به معبد و 67 هکتار از زمین منتقل خواهد شد به آن.

“من کاملا بر این باورند که انتظار میلیون ها نفر از مردم برای قرن ها خواهد شد به زودی خواهد شد و آنها قادر به پرداخت سجده به خداوند Shri Ram خود را در معبد بزرگ در زادگاه خود,” او گفت:.

شاه تشکر کرد نخست وزیر برای تعهد خود را برای ساخت یک معبد اختصاص داده شده به خداوند رم “که نمادی از ایمان و تزلزل احترام از هند”.

“امروز یک روز بسیار زیاد شادی و غرور برای کل کشور گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

او گفت: همانطور که در دیوان عالی کشور منظور در رم Janmabhoomi موضوع دولت مرکزی گرفته یک تصمیم تاریخی به شکل یک اعتماد به نام خداوند Ram, نشان دادن تعهد خود را نسبت به ساخت و ساز از بزرگ معبد در ایودیا.

در حالی که ساخت این اطلاعیه برای اعتماد Lok سبها نخست وزیر گفت که اتحادیه کابینه نیز تصمیم به انتقال 67.703 هکتار زمین به اعتماد است.

این اوتار پرادش دولت موافقت کرده است به پنج هکتار از زمین تا سنی Wakf هیئت مدیره به عنوان کارگردان دیوان عالی کشور در ایودیا ماده مودی گفت.

تا دولت سخنگوی Shrikant شارما گفت: زمین در Dhannipur روستا در ایودیا در لکنو بزرگراه حدود 18 کیلومتر از منطقه مرکزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de