Ram, لالة در تمرکز قبل از انتخابات

دهلی نو: مرکز روز چهارشنبه اعلام کرد راه اندازی یک 15-عضو اعتماد برای نظارت بر ساخت و ساز از یک “بزرگ و با شکوه” رم معبد در ایودیا های اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در Lok سبها چهار روز قبل از انقضای سه ماه مهلت تعیین شده توسط دیوان عالی کشور است.

اعلام “گسترده طرح” برای ساخت یک رم معبد و تشکیل Shri Ram Janambhoomi Teer-tha Kshetra اعتماد بود که توسط نخست وزیر در مدت کوتاهی پس از جلسه هیئت دولت که به ریاست او به تصویب آن است.

صفحه اصلی وزیر Amit Shah گفت: اعتماد خواهد شامل 15 عضو از جمله Dalit که می تواند مسئول از کل 67 هکتار زمین.

آقای مودی گفت: شکل گیری اعتماد بود هر جهت دیوان عالی کشور و اتحادیه کابینه تصمیم گرفته است برای انتقال 67.703 هکتار زمین به آن را برای ساخت معبد. این اوتار پرادش دولت همچنین با اختصاص 5 هکتار زمین برای اهل سنت وقف هیئت مدیره که همه هند مسلمان شخصی قانون مدیره را رد کرده است.

زمین برای مسجد اختصاص داده شده است که حدود 25 کیلومتر از ایودیا معبد پیچیده و حتی در خارج از شهر اما در ایودیا منطقه. زمین در روستای Dhani-پور در ایودیا در لکنو بزرگراه حدود 18 متر از منطقه مرکزی گفت: تا وزیر Srikant Sharma.

گزارش گفت: نقطه انتخاب شده توسط یوگی Adityanath دولت واقع در خارج از “14 کسی parikrama” و یا یک منطقه از برخی از 42 متر در اطراف شهر ایودیا که جانبازان دایره در مراسم مذهبی. پرستاران برخاستیم و از او پرسید که این مسجد سایت اختصاص داده می شود فراتر از parikrama مرزهای.

نخست وزیر اعلام شد که بی درنگ پس از اطلاع رسانی روزنامه, می آید در زمانی که مدل رفتاری در محل در دهلی است که تمام مجموعه به رفتن به مجمع انتخابات روز شنبه که در آن بی جی پی در تلاش است تا گردش قدرت از وقت Aam Admi ،

اما کمیسیون انتخابات هند (ECI) گفت که بدون مجوز مورد نیاز بود از آن به این خبر و این نقض MCC. “بدون مجوز بود و به دنبال از ECI و آن را مورد نیاز نمی باشد به دنبال پس از آن توسط دیوان عالی کشور موظف عمل” گفت: یک مقام رسمی از ECI.

اتحادیه وزیر اطلاعات و پخش Prakash Javadekar سعی delink اعلام با دهلی انتخابات گفت: “این تصمیم گرفته شده برای یک معبد در ایودیا. هیچ چیزی برای انجام با دهلی نو است. کل کشور است نه انتخابات. اجازه دهید ما اشتباه نمی کنند.”

اما AIMIM MP Asaduddin Owaisi سوال زمان از ساعت اعلام کرد و گفت بی جی پی باعث می شود تمام اطلاعیه مهم نگه داشتن در ذهن سنجی و دهلی مجمع انتخابات BJP, بازی های برگزار شده است آخرین آن کارت.

او اضافه کرد که جلسه پارلمان برای پایان دادن به در فوریه 11 و اعلام می توانست پس از 8 مارس. “به نظر می رسد مانند BJP نگران است بیش از دهلی انتخابات,” او گفت:.

“بر اساس دیوان عالی کشور جهت دولت تا به امروز با توجه به تصویب پیشنهاد برای ایجاد Shri Ram Janma Bhoomi Tirtha Kshetra اعتماد. اعتماد خواهد بود رایگان به تمام تصمیم گیری در خصوص ایجاد یک باشکوه رم معبد در ایودیا و” ظ گفت در Lok سبها در میان thumping از جداول و شعار “Jai Shri Ram” توسط خزانه نیمکت و سکوت از مخالفان.

نخست وزیر گفت که در این جهت دیوان عالی کشور دولت درخواست کرده بود, Uttar Pradesh دولت به اختصاص 5 هکتار زمین برای اهل سنت وقف هیئت مدیره و دولت ملحق به درخواست. PM همچنین به ستایش از “بلوغ نشان داده شده توسط این کشور در حفظ صلح و آرامش” در پی تصمیم دادگاه عالی در ایودیا موضوع است.

“مردم هند نمایش داده می شود قابل توجه ایمان در فرایندهای دموکراتیک و روش. من درود می فرستم 130 کرور مردم هند” او بعدها گفت: در یک صدای جیر جیر.

“نگه داشتن در ذهن ساخت و ساز با شکوه رم معبد و روح از جانبازان که خواهد آمد به پرداخت سجده به رم, لالة در آینده دولت گرفته است یکی دیگر از مهم تصمیم گیری است. آن تصمیم گرفته است که تمام حدود 67.703 هکتار زمین به دست آورد منتقل خواهد شد به این ترتیب با ایجاد روپیه Ram Janma Bhoomi Tirtha Kshetra اعتماد” PM اضافه شده است.

به زودی پس از ساعت اعلام تا کابینه اعلام کرد: تخصیص پنج هکتار زمین برای اهل سنت Wakf هیئت مدیره.

هند مسلمان شخصی قانون هیئت مدیره (AIMPLB) گفت: اهل سنت Wakf هیئت مدیره که 5 هکتار زمین در ایودیا برای ساخت یک مسجد است نه نماینده کل جامعه مسلمان و اگر آن را می پذیرد مرکز ارائه آن باید در نظر گرفته شود یک تصمیم از همه مسلمانان این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de