دهلی نو: تشریح هند شرایط به عنوان “منحصر به فرد” کنگره رهبر راهول گاندی در روز یکشنبه گفت: کشور نیاز به مراحل مختلف از دیگر کشورهای بزرگ که در زیر کل یک مستند استراتژی است.

در نامه ای به نخست وزیر نارندرا گاندی گفت: جهان شده است مجبور به گرفتن فوری فوری اقدامات برای جلوگیری از گسترش سریع از Covid-19 و هند در حال حاضر در میان سه هفته مستند.

“من شک دارم که دولت در نهایت گسترش این و حتی بیشتر. این مهم است برای ما به درک که هند شرایط منحصر به فرد هستند. ما خواهد شد مورد نیاز برای مراحل مختلف از دیگر کشورهای بزرگ که در زیر کل یک مستند استراتژی است. تعداد زیادی از مردم فقیر در هند که وابسته به یک درآمد روزانه است که به سادگی بیش از حد بزرگ برای ما به طور یک جانبه به تعطیل کردن همه فعالیت های اقتصادی,” او گفت:.

تصریح می کند که عواقب کامل اقتصادی shutdown را فاجعه تقویت تلفن های گرفته شده توسط Covid-19 ویروس سابق کنگره رئیس جمهور از دولت خواسته به نظر ظریف رویکرد است که طول می کشد واقعیت پیچیده از مردم هند را در نظر میگیرد.

“اولویت ما باید برای محافظت و جداسازی افراد مسن و آسیب پذیر از ویروس و به وضوح و به شدت از برقراری ارتباط و به خطرات ناشی از نزدیکی به افراد مسن” او اضافه شده است.

“جمعیت بزرگ مراکز نیاز به بزرگ اختصاص داده شده بيمارستان با هزار تخت و هواکش. این مهم است که ما شروع به راه اندازی این سازه و ساخت تجهیزات است که مورد نیاز خواهد بود به عنوان سریع به عنوان مثل انسان ممکن است. در همان زمان ما نیاز به به طور چشمگیری افزایش تعداد تست هایی که ما انجام برای به دست آوردن یک تصویر دقیق از گسترش ویروس و برای مهار آن” در این نامه ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im