دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی آمار در نارندرا نخست وزیر در روز پنج شنبه برای صحبت کردن در مورد موضوع اصلی بیکاری و “منحرف” مردم با بالا بردن چیزهای دیگر از جواهر لعل نهرو به پاکستان است.

در پاسخ به مودی نخست وزیر در پاسخ به بحث در حرکت با تشکر از رئیس جمهور در آدرس Lok سبها گاندی گفت: هر دو نخست وزیر و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman داده اند, سخنرانی های طولانی در مجلس اما نتوانسته اند به پاسخ در فراهم کردن اشتغال برای جوانان است.

او گفت: “همه جوانان این کشور می خواهند که پس از مطالعات مدرسه, دانشگاه,,, آنها اشتغال است. ما خواسته نخست وزیر بارها و بارها که به شما داده می شود یک و نیم ساعت سخنرانی و اگر برای دو دقیقه شما می توانید بگویید که جوانان در مورد اشتغال و آنچه را دولت انجام داده است در مورد آن.”

او در ادامه افزود که دولت به بحث در مورد اقتصاد را در هند 5 دلار تریلیون اما نخست وزیر در حال حاضر نمی بحث در مورد بزرگترین مسئله پیش روی کشور و منحرف کردن مردم با صحبت کردن در مورد چیزهای دیگر اعم از کنگره و نهرو به پاکستان و بنگلادش است. هر دو نخست وزیر و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman شکست خورده اند به پاسخ در مورد مسائل مانند اشتغال برای جوانان و قرار دادن اقتصاد در مسیر صحیح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im