بمبئی: سابق RBI فرماندار Raghuram راجان گفت: طولانی کشیده شده مستند نخواهد بود پایدار برای هند و حمایت از راه اندازی مجدد اقتصاد در اولین.

در ویدئویی از پیش ضبط شده تعامل با کنگره رهبر راهول گاندی بود که جریان در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی از حزب کنگره اقتصاددان هشدار داد که در واقع دوره ای خاموش شدن ناگهانی می تواند ویرانگر باشد.

“این در واقع بدان معنی است که دولت موفق نشده است در مهار ویروس. پس از آن می تواند کاهش اعتبار خود را. ما نباید هدف 100 درصد موفقیت و منتظر صفر در موارد جدید قبل از اینکه به طور کامل باز کردن اقتصاد است.”

راجان که در حال حاضر تدریس در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار گفت: Wayanad MP که هند اشتباه باید اولویت های خود را با کسانی که از غرب چون بر خلاف کشورهای غربی آن را ندارد منابع مالی برای نگه داشتن خود را تحت مستند برای مدت زمان طولانی.

“اقتصاد هند را ندارد و ظرفیت برای حمایت از مردم ، برخی از 100 میلیون نفر از مشاغل با توجه به کروناویروس مستند. دولت نیاز به اولویت بندی باز کردن اقتصاد در یک راه اندازه گیری به زودی,” او گفت:.

تنها راه برون راجان گفت: خواهد بود به ادامه اجتماعی فاصله در محیط کاری و همچنین در روال زندگی روزانه.

زمانی که راهول گاندی خواسته راجان در مورد وضعیت فقرا و کارگران مهاجر این اقتصاددان تاکید بر نیاز به استفاده از مزایای مستقیم و انتقالات به آنها کمک جزر و مد در طول چند ماه آینده.

“مواد غذایی عرضه می شود بسیار مهم در یک بحران. نگه داشتن تغذیه مردم باید در اولویت است. برای که به اتفاق می افتد عمومی سیستم توزیع (PDS) نیاز به کار خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که 65,000 تومان کرور مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن فقرا و کارگران مهاجر فدرال رزرو در ماه های آینده.

هماهنگی اجتماعی عمومی خوب

راجان شد مشخص دیپلماتیک در طول این گفتگو آنلاین با Rahul Gandhi, اما او به طور غیر مستقیم افزایش نقطه حفظ هماهنگی اجتماعی در طول یک بحران دوره است.

“برای من هماهنگی اجتماعی عمومی است خوب است. یکی نمی توانیم به خانه ما تقسیم در یک وضعیت بحران است. پدران بنیانگذار ما متوجه شده بود که برخی از مسائل را باید نگه داشته شود در backburner به صورت بزرگتر خوب از کشور,” او گفت:.

راجان بیانیه می آید در زمانی که هند شده است شاهد افزایش اسلام هراسی پس از اعضای Tablighi Jamaat شد هدفمند بودن بردار از coronavirus.

یکی-از-آن-نوع تعامل

Raghuram راجان این کارو با راهول گاندی غیر معمول است برای هندی صحنه سیاسی به ندرت سیاستمداران دیده می شود برگزاری یک گفتگو با روشنفکران.

علاوه بر این طبق گزارش های تصویری تعامل است که دیده می شود به عنوان یک تلاش حزب کنگره به نام تجاری جدید راهول گاندی به عنوان کسی که بیشتر درگیر در مردم مسائل. بیشتر چنین تعامل با روشنفکران به احتمال زیاد در آینده کنگره بنا به گزارش منابع گفته یک روزنامه.

این توسعه می آید در میان انتقاد مکرر که راهول گاندی معمولا از بین می رود در طول کلید شرایط بحران در درون حزب و همچنین کشور است.

یکی دیگر از نکته لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که حزب بزرگ قدیمی کارتون Raghuram راجان خود به دنبال مشاوره در مورد مسائل اقتصادی است. در اجرا تا 2019 Lok سبها انتخابات حزب برخاستیم و مشورت راجان در میان دیگر اقتصاددانان در آن گل سرسبد NYAY سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de