Raanta متوقف می شود 25 عکس در شغالها’ 2-1 پیروزی بر جزایر

گلندیل, Ariz. (AP) — Antti Raanta متوقف 25 عکس کونور تاج گل به ثمر رساند تیم پیشرو, 20th هدف و آریزونا شغالها ضرب و شتم New York Islanders 2-1 روز دوشنبه.

شغالها به دنبال یکی از بهترین بازی فصل در برابر واشنگتن با یکی دیگر از عملکرد جامد دو روز بعد.

Raanta شدید برای دومین مستقیم بازی پس از یک لرزان در برابر اتاوا. کلیتون کلر به ثمر رساند اولین هدف خود در نه بازی در اولین دوره و حلقه گل شد آریزونا اول 20-گلزن این فصل با یک تایمر در سوم.

این جزایر رو به یک لرزان شروع به خود را در چهار بازی کنفرانس غرب سفر بسته شد توسط نشویل و وگاس است.

نیویورک موفق در متعدد شانس خوبی در برابر شغالها قبل از آنتونی Beauviller به ثمر رساند نشینان’ اولین هدف در 166 دقیقه در دوره سوم. Semyon Varlamov متوقف 30 عکس.

شغالها به حال یکی از بهترین تمام اطراف بازی شنبه شب با برگزاری الکس Ovechkin در 698 اهداف شغلی در یک 3-1 پیروزی بر واشنگتن است.

تبلیغات

آریزونا بود وز وز زود در برابر نشینان ایجاد شانس های متعدد قبل از کلر گل در پنج دقیقه. شوت او از شکاف caromed خاموش نیویورک defenseman نیک Leddy گذشته Varlamov.

Raanta که متوقف 36 عکس در برابر پایتخت ساخته شده یک سری از سخت موجب صرفه جویی در زمانی که جزیره نشینان تبدیل شده تا فشار به خصوص در طول یک قدرت بازی در اواخر برای اولین بار.

دوون Toews نزدیک به تضعیف یک گذشته Raanta در اوایل دوم در یک تیز و زاویه ضربه. جن رفت و تحت Raanta پد خاموش پا از اسکیت خود را و آمار ارسال. یک بررسی نشان داد جن جست و خیز کردن در امتداد خط, اما نه همه راه بیش از آن.

حلقه گل قرار دادن شغالها تا 2-0 در اوایل سوم یک زمان بسیار خوب بدون نگاه عبور از مسیحی Dvorak.

Beauvillier به ثمر رساند نیویورک اولین هدف از این سفر مدت کوتاهی پس از هدایت اندی گرین شات گذشته Raanta دستکش طرف.

Raanta ساخته شده یک سری از سخت موجب صرفه جویی در پایین کشش به رهبر آن است.

یادداشت: شغالها را کشته اند خاموش 18 راست مجازات پس از برگزاری نیویورک بدون گل در سه تلاش با استفاده. … گرین در بالا دفاعی جفت شدن با رایان Pulock پس از به دست آورد در تجارت از نیوجرسی در روز یکشنبه. … Dvorak است همسان حرفه ای بالا در 37 امتیاز. … این جزایر تا به حال هفت بازی نقطه خط (5-1-2) در برابر آریزونا جامعی.

بعدی

جزیره نشینان در کلرادو در روز چهارشنبه.

شغالها بازی در دالاس چهارشنبه.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im