ENGAGED. In an undated recent handout picture released by Buckingham Palace and taken by Britain's Princess Eugenie of York, Britain's Princess Beatrice of York (R) poses with her fiancé Edoardo Mapelli Mozzi (L) in Italy. AFP PHOTO / BUCKINGHAM PALACE / PRINCESS EUGENIE

مشغول اند. در تاریخ اخیر جزوه تصویر منتشر شده توسط کاخ باکینگهام و گرفته شده توسط بریتانیا پرنسس اوژنی یورک بریتانیا شاهزاده بئاتریس نیویورک (R) با او نامزد Edoardo Mapelli Mozzi (L) در ایتالیا. AFP PHOTO / کاخ باکینگهام / پرنسس اوژنی

LONDON, United Kingdom – ملکه الیزابت دوم نوه شاهزاده بئاتریس است که به ازدواج, ایتالیایی, تاجر Edoardo Mapelli Mozzi در لندن بعد از این سال کاخ باکینگهام اعلام کرد روز شنبه, فوریه 7.

ازدواج در کاخ سنت جیمز در مه 29 به احتمال زیاد بیشتر پایین کلید رویداد از سال 2018 عروسی خواهر کوچکترش اوژنی.

او در خیابان ها رژه می ویندزور پس از ازدواج با انگلیسی, تاجر شراب جک Brooksbank.

بئاتریس 31 و اوژنی, 29, آیا دختران ملکه پسر دوم شاهزاده اندرو است که درگیر یک رسوایی بیش از دوستی خود با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

او پا را از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر بیش لینک کلیک کنید برای خوار سرمایه بود که مرده را در زندان به عنوان او در مواجهه با اتهام جنسی, بهره برداری از دختران زیر سن قانونی.

یک بیانیه گفت: بئاتریس عروسی در نمازخانه سلطنتی در سنت جیمز “خواهد شد و پس از خصوصی دریافت داده توسط ملکه در باغ کاخ باکینگهام”.

سلطنتی نمازخانه است که میزبانی بسیاری از مراسم ازدواج در خانواده سلطنتی از جمله ملکه ویکتوریا و پرنس آلبرت در فوریه 10 سال 1840.

آن را نیز محبوب برای رویال تعمید از جمله این که از پرنس جورج – پسر ارشد پرنس ویلیام و همسرش کیت.

بئاتریس و مادر سارا فرگوسن. او و اندرو طلاق در سال 1996.

Mozzi, 36, ثروتمند سرمایه دار خیلی مهم املاک سابق عضو جت های بین المللی تنظیم و یک فن کریکت. او یک پسر از یک رابطه قبلی.

بئاتریس و اوژنی به ترتیب نهم و 10 در خط به تاج و تخت بریتانیا. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de