آینده استفاده از “ساسکس سلطنتی’ label ‘نیاز به بررسی و مذاکرات ادامه دارد و با توجه به سلطنتی منبع

انتشار: 10:17 PM فوریه 19 سال 2020

به روز رسانی 10:17 PM فوریه 19 سال 2020

ROYALS. In this file photo taken on June 26, 2018 (L-R) Meghan, Duchess of Sussex, Britain's Prince Harry, Duke of Sussex and Britain's Queen Elizabeth II pose for a picture during the Queen's Young Leaders Awards Ceremony on June 26, 2018. File photo by John Stillwell/Pool/AFP

ROYALS. در این فایل عکس گرفته شده در تاریخ 26 ژوئن 2018 (L-R) مگان, دوشس ساسکس بریتانیا هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و ملکه الیزابت دوم مطرح برای یک تصویر در طول ملکه رهبران جوان مراسم اهدای جوایز در تاریخ 26 ژوئن 2018. فایل عکس از جان Stillwell,/استخر/AFP

LONDON, United Kingdom – شاهزاده هری و همسرش مگان می تواند در ممنوع از استفاده از “ساسکس سلطنتی” برچسب زیر خود عقب نشینی از خط مقدم وظایف به گزارش روز چهارشنبه گفت: فوریه 19.

این زن و شوهر با استفاده از نام خود را محبوب Instagram حساب و یک سایت راه اندازی پس از ماه گذشته, شوک خبر. آنها همچنین ده ها تن از برنامه علامت تجاری برای محصولات مختلف است.

اما آینده از استفاده از عنوان “نیاز به بازبینی” و مذاکرات ادامه ناشناس سلطنتی منبع به نقل از به نقل از بریتانیا داخلی انجمن مطبوعات آمریکا ،

“به عنوان دوک و دوشس ساسکس پله به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و کار به سمت استقلال مالی استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ در این زمینه نیاز به بررسی” این منبع گفت.

به Daily Mail گفت که مقامات ارشد در حال حاضر موافقت کرده این است که دیگر “قابل دفاع” برای زن و شوهر به نگه داشتن کلمه “رویال” در نام تجاری خود را.

هری و Meghan شده است زندگی در یک عمارت لوکس در کانادا و اقیانوس آرام در سواحل غرب با نوزاد خود را پسر مورچه از سال جدید.

کاخ باکینگهام گفت: زندگی خود را به دور از وظایف سلطنتی آغاز خواهد شد در ماه.

در ضمن تئاتر ملی – که Meghan Markle یک حامی – تکذیب ادعای آن را خشمگین این زن و شوهر تصمیم به حرکت به کانادا.

آن مدیر هنری Rufus Norris گفت: دیلی تلگراف که مگان را حمایت خواهد شد “کسب و کار به طور معمول” و گزارش به خلاف شد “کامل داستان است.”

هری و مگان برای اولین بار با استفاده از ساسکس سلطنتی نام وقتی که آنها خود را ایجاد خانوار زیر قسمتی از برادر پرنس ویلیام.

هری گفت: در ماه اکتبر که او و برادر خود را در “مسیرهای مختلف.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im