کبک آرامش بخش COVID-19 محدودیت در برخی از سالمندان خانه

آخرین:

  • کبک 33,417 تایید موارد COVID-19 و 2,398 نفر کشته شده اند. که بیشتر 118 ثبت شده مرگ و میر ناشی از یک روز پیش از آن.
  • وجود دارد 1,821 مردم در بیمارستان از جمله 218 در بخش مراقبت های ویژه.
  • در اینجا یک راهنمای به اعداد.
  • کبک است که به تدریج اجازه می دهد ساکنان خصوصی سالمندان خانه که اصلا مثبت COVID-19 موارد به رفتن به خارج بدون همراه.
  • مراقبان خواهد بود اجازه ورود به CHSLDs, RPAs و انواع دیگر از خوابگاه شروع on May 11.
  • برخی از کسب و کار خرده فروشی در خارج بیشتر مونترال منطقه بازگشایی شد دیروز. ما به روز شده راهنمای ما به آنچه باز و بسته می شود.
  • بازگشایی تاریخ برای مونترال خرده فروشان شده است تحت فشار قرار دادند به هفته مه 18.

کبک سالمندان که زندگی در موسسات خاص و تا حد زیادی می تواند مراقبت از خود را به زودی خواهد شد مجاز به لذت بردن از یک پیاده روی در زمستان هوا بدون chaperone — به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت است که به تدریج لغو برخی از محدودیت در Résidences privées پور aînés (RPAs) خصوصي خانه به صورت مستقل از سالمندان در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش COVID-19.

“مستقل از مردم جدا شده اند که به مدت دو ماه در حال حاضر” ایتالیایی, توالت گفت:این بد برای سلامت روان.”

ایتالیایی, توالت اعلام ساخته شده در خود را به طور منظم اخبار جلسه در کنار مارگریت Blais وزیر مسئول سالمندان و کبک مدیر بهداشت عمومی دکتر Horacio اررودا.

پس از 23 مارس به طور منظم بازدیدکننده داشته است ممنوع شده است در استان 1,800 RPAs و 130,000 ساکنان شده اند قادر به ترک مگر اینکه همراه است.

کبک را در حال حاضر شروع به سهولت این قوانین اجازه می دهد بدون همراه پیاده روی.

اررودا تاکید کرد که سالمندان هنوز هم باید برای حفظ فیزیکی-فاصله گرفتن قوانین و خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک در حالی که در خارج و به شستن دست های خود را قبل و بعد از پیاده روی خود را.

“خانواده ها می توانند در حال حاضر دیدار با RPA ساکنان خارج از منزل در حالی که حفظ فاصله” اررودا گفت که این تصمیم برای سلامت جسمی و روانی سالمندان.

اما او گفت که همه این موضوع را به تغییر بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر تکامل می یابد.

این تغییرات نمی شود به RPAs با یک مورد تایید شده از COVID-19 و نه به این استان به شبکه دراز مدت مراقبت از خانه شناخته شده به عنوان CHSLDs که در آن ساکنان نیاز به یک سطح بالاتر از مراقبت.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Radio-Canada تعداد COVID-19 موارد در RPAs سه برابر از مارس 14 تا 30. وجود حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19 در هر یک از 143 RPAs و حدود 10 نفر دیگر گزارش شده است که بیش از 50 درصد از ساکنان خود را آلوده شدند.

ساکنان CHSLDs و RPAs حساب برای بیش از 60 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در استان است.

اپراتورهای دیدگاه متفاوت

برای بچه Sélection, یک شرکت املاک و مستغلات است که در عمل 43 خصوصی سالمندان منازل مسکونی در این استان لغو ممنوعیت خبر خوبی است.

“ما شده است دریافت نظرات از ما ساکنان کمی در حال حاضر گفت:” ما در حال بزرگسالان,'” گفت: سخنگوی mylène را Dupéré.

“آنها شده ایم تصمیم گیری تمام زندگی خود را و آنها را مسئول و آنها باید پاسخگو برای احترام به آن اقدامات است.”

اما خط vincelli می که صاحب اقامت Outremont می گوید: آن را بیش از حد به زودی. او می گوید برای سالمندان بدون نظارت پیاده روی یک ایده خوب نیست.

“هنگامی که شما در حال 85 و 90 و 95 بیش از شما نیاز به … باید از مردم در اطراف به شما یادآوری از اهمیت اجتماعی فاصله” گفت: vincelli می که می گوید: او را ادامه خواهد داد و نیاز به پیاده روی های نظارت برای اقامت 34 ساکنان.

Mylène را Dupéré سخنگوی Groupe Sélection می گوید: ساکنان از شرکت 43 خصوصی سالمندان خوابگاه می خواهید برای تصمیم گیری های خود را وقتی که می آید به ایمنی. (CBC)

کبک گفت: در اواسط ماه مارس آن را نیز به تدریج لغو ممنوعیت اجازه می دهد مراقبان به CHSLDs پس از محرومیت آنها را در اواسط ماه مارس. اما در روز سه شنبه Blais گفت: خوابگاه های خاصی بودند و تمایلی به استراحت محدودیت و هنوز هم نیست اجازه مراقبان در.

Blais گفت که شروع مارس 11 مراقبان را مجاز به مراجعه به هر یک از ساکنان در تمام نهادی مراقبت از خانه — یک دسته که شامل RPAs و CHSLDs — ارائه شده است که بهداشتی و فاصله اقدامات مورد احترام هستند.

“اگر استقرار می خواهد برای جلوگیری از که آنها برای توجیه آن به وزیر بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی” Blais گفت.

وزارت بهداشت و درمان گفت: CBC News که مراقبان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک و آنها باید آزمایش coronavirus قبل از بازدید از محل اقامت بدون تایید موارد است. مراقب نیاز به نمایش اغلب و اطلاع از وضعیت قبل از ورود در دراز مدت با COVID-19 موارد است.

تنها کسانی که در حال حاضر مراقبت از بیمار به طور منظم قبل از همه گیر خواهد شد مجاز در این وزارتخانه گفت. پرستاران را مجبور به رفتن مستقیم به خود بیمار و دیدار با دیگران در حالی که در خانه است.

Blais همچنین اعلام کرد که بازدیدکننده داشته است به کسانی که در مراقبت تسکینی اجازه خواهد داشت از حالا به طوری که کودکان و شرکای ot کسی که در حال مرگ است می توانید خداحافظی به اعضای خانواده خود را.

“من مسئولیت’: Blais

با وجود اینکه وزیر مسئول سالمندان Blais به ندرت مورد چهره عمومی دولت در پاسخ به COVID-19 بحران که در کبک به شدت تحت تاثیر قرار سالمندان خانه. آخرین ظاهر در استان جلسات به طور منظم در آوریل 13.

Blais گفت که او آرزو دولت رفته بود بیشتر به افزایش نیروی انسانی در خوابگاه برای سالمندان از جمله CHSLDs. دولت بارها گفت کوتاه-نیروی انسانی مشکل بود طولانی قبل از COVID-19 بحران است. او می گوید این باید انجام شود بسیار زودتر ،

“ما مجبور به پرداخت [پرستار] بهتر است و ما باید به آنها بهتر شرایط کار” Blais, گفت:, و اضافه کرد که استان نیاز به ساخت یک نیروی کار اختصاصی برای سالمندان است.

Blais بود که برای اولین بار به نام سالمندان’ وزیر سابق لیبرال برتر ژان Charest از سال 2007 تا سال 2012 بسته شد از کابینه تحت لیبرال برتر Philippe Couillard و بازنشسته از سیاست در سال 2015 برای مراقبت از او در حال مرگ است. او زد برای CAQ در سال 2018 زمانی که ایتالیایی, توالت وعده پرداختن به گرفتاری های خانواده و مراقبان و سالمندان خواهد بود prioirty.

پس از تقریبا نامرئی در سراسر این بحران Blais آتش کشیده شده در روزهای اخیر برای shouldering هر یک از مسئول این وضعیت در دراز مدت مراقبت از خانه و به جای آن گفت: نگرانی خود را کاهش یافته بود در گوش ناشنوا تحت قبل از رژیمهای لیبرال.

روز سه شنبه او گفت که او هم می ایستد به حساب برای این بحران است.

“من عضو دولت من مسئولیت” Blais گفت. به پیشرفت های مورد نیاز شده اند مورد بحث برای “20 سال” او گفت:.

ایتالیایی, توالت بارها گفت افزایش دستمزد لازم است برای تشویق مردم به کار در شبکه بهداشت و درمان به خصوص در CHSLDs. او گفت: حق بیمه اضافی تنظیم خواهد شد تا برای پر کردن بهداشت و درمان-مراقبت از موقعیت های که در حال حاضر خالی با توجه به کارکنان که شما با COVID-19 در معرض خطر بالای ابتلا به عوارض یا ترس از ابتلا رمان coronavirus در محل کار.

بیش از 11,000 مراقبت های بهداشتی کارگران وجود ندارد از این شبکه با توجه به همه گیر ایتالیایی, توالت گفت. او یک بار دیگر تمدید تماس خود را برای مردم حتی کسانی که بدون مراقبت های بهداشتی تجربه به درخواست برای کار در CHSLDs در مونترال از طریق Je Contribue سایت اگر آنها می توانند کار تمام وقت.

“ما در یک جنگ. ما نیاز شما بیشتر از همیشه” ایتالیایی, توالت گفت.

دولت در مذاکرات با اتحادیه های کارگری به طور دائم افزایش دستمزد برای پرستار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de