کوانتاس کاهش پروازها به مقصد آسیا به عنوان coronavirus بازدید سود

QANTAS. The airline feels the impact of the novel coronavirus outbreak. File photo from Qantas website

کوانتاس. شرکت هواپیمایی احساس می کند تاثیر رمان شیوع کروناویروس. فایل عکس از کوانتاس سایت

سیدنی استرالیا – استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس در پنجشنبه 20 فوریه اعلام کرد که عمده کاهش پروازها به مقصد آسیا به عنوان کشنده coronavirus شیوع آغاز شد که در چین اثرات تقاضا می خورد و به سود.

حامل گفت: آن را قطع پروازها به مقصد آسیا 16 درصد برای حداقل 3 ماه با پرواز به شانگهای معلق و کسانی که به هنگ کنگ و سنگاپور کاهش می یابد.

آن کم هزینه نام تجاری Jetstar را نیز کاهش آسیا پرواز 14 ٪ تا پایان اردیبهشت تأثیر مسیرهای به ژاپن و تایلند و چین. (بخوانید: بوئینگ برای تلفن های موبایل زنگ هشدار در مورد ویروس تاثیر بر حمل و نقل هوایی)

رمان coronavirus آلوده بیش از 74,000 مردم و کشته شدن بیش از 2100 از اواخر دسامبر, تقریبا تمام آنها در چین است.

کوانتاس اجرایی آلن جویس گفت: شیوع بیماری تا به حال منجر به کاهش در تقاضا برای پرواز در سراسر منطقه شد و انتظار می رود به تاثیر سود این شرکت تا Aus$150 میلیون دلار (100 میلیون دلار آمریکا) در سال 2020 سال مالی است.

جویس گفت: شرکت خواهد زمین معادل 18 هواپیما در پاسخ به COVID-19 بحران و کارکنان خواهد بود تشویق به گرفتن مرخصی سالانه در طول دوره.

“ما می تواند گسترش چه مدت کاهش در محل ما می تواند به تعمیق آنها و یا ما می توانیم اضافه کردن صندلی های عقب در صورتی که تقاضا وجود دارد. این وضعیت در حال تحول است که ما در حال نظارت از نزدیک,” او گفت:.

“ما می دانیم که تقاضا به آسیا خواهد دوباره بجای اول برگشتن. و ما آماده خواهید بود به سطح شیب دار به عقب تا زمانی که آن را ندارد.”

همچنین در روز پنج شنبه کوانتاس گزارش اساسی آن سود قبل از مالیات کاهش یافت و تنها کمی به Aus$771 میلیون دلار با کاهش هزینه های سوخت و کمک به جبران کاهش سرعت.

شرکت هواپیمایی هشدار داده بود در سال گذشته که در جریان ناآرامی ها در هنگ کنگ باعث شد تقاضای ضعیف برای پرواز به شهر و قبلا برنامه ریزی کوچکتر هواپیما در مسیر.

این شرکت همچنین قصد دارد به کاهش به خود داخلی و نیوزیلند راه در پاسخ به کاهش تقاضا است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im