پوتین هشدار روسیه به آماده شدن برای ‘فوق العاده’ ویروس بحران

VLADIMIR PUTIN. Russian President Vladimir Putin attends a meeting on the situation with the spread of the COVID-19 coronavirus disease in Russia, via a teleconference call at the Novo-Ogaryovo state residence outside Moscow on April 13, 2020. Photo by Alexey Druzhinin/SPUTNIK/AFP

ولادیمیر پوتین. رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین با حضور در یک جلسه در این وضعیت با گسترش COVID-19 coronavirus بیماری در روسیه از طریق یک تماس تلفنی در Novo-Ogaryovo دولت محل اقامت در خارج از مسکو در مارس 13 سال 2020 است. عکس توسط آلکسی Druzhinin/SPUTNIK/AFP

مسکو, روسیه – ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روز دوشنبه 13 آوریل هشدار داد مقامات به بریس برای “فوق العاده” سناریو در این بیماری همه گیر کوروناویروس به مسکو سخت تر آن مستند اقدامات و روسیه گزارش بالاترین روزانه عفونت آمار و ارقام است.

در یک ویدئو کنفرانس با مقامات روز دوشنبه پوتین گفت: هفته آینده خواهد بود “قاطع” برای روسیه مبارزه با ویروس به عنوان وضعیت “در حال تغییر است و عملا هر روز و متاسفانه برای بهتر شدن نیست.”

او گفت مقامات که آنها نیاز به “در نظر گرفتن تمام حالات برای وضعیت چگونه خواهد شد حتی بیشتر پیچیده و خارق العاده است.”

در این دیدار پوتین خواستار اقدامات لازم برای پایان دادن به کمبود تجهیزات حفاظتی برای پزشکان. (بخوانید: مسکو کشیده ‘محدود’ توسط ویروس موارد رسمی)

“من می دانم که وجود دارد همیشه به اندازه کافی از آن و البته در اینجا ما نیاز به اقدامات بیشتری برای خلاص شدن از شر تمام این کمبود” رئیس جمهور گفت:.

او افزود که روسیه نیز در وزارت دفاع به کمک در صورت لزوم.

روسیه ارسال کرده است هواپیماهای نظامی با متخصصان و تجهیزات به کشورهایی از جمله ایتالیا و چین و ایالات متحده حرکات که باعث انتقاد از برخی از روس ها با استفاده از منابع مهم برای جغرافیای سیاسی با هدف.

دیجیتال مجوز سفر

به عنوان بخشی از سفت کردن ویروس اقدامات مقامات مسکو آغاز شد و روز دوشنبه با صدور دیجیتال مجوز برای کاهش نقض coronavirus مستند به روسیه گزارش داد بیش از 2500 عفونت های جدید بالاترین روزانه افزایش است.

مقامات گفت که بیش از 800,000 عبور صادر شده به مردم در حال برنامه ریزی برای سفر با ماشین یا حمل و نقل عمومی پیش از سیستم رسمی راه اندازی در روز چهارشنبه.

اما آنها گفتند که هکرها هدفمند دفتر شهردار وب سایت و متقاضیان شکایت در رسانه های اجتماعی آنها قادر به دریافت یک پاس با وجود چندین تلاش.

مردم خواهد بود و اختصاص یک کد خاص متشکل از یک دنباله از اعداد و ارقام و حروف — که می توان چاپ شده و یا دریافت شده از طریق ایمیل-اگر مردم گزارش می دهند که آنها در حال برنامه ریزی برای رفتن.

کار عبور معتبر خواهد بود تا مارس 30 در حالی که می گذرد به دست آمده برای رفتن به یک دکتر و یا در جای دیگر می تواند تنها یک بار استفاده می شود.

گشت های پلیس قادر خواهد بود برای بررسی عبور در خیابان ها و می تواند خوب مردم برای نقض.

معاف هستند و نیروهای مسلح پرسنل شهرداری مقامات و روزنامه نگاران در میان دیگران.

بیمارستان نزدیک شدن به محدودیت

دیجیتال سیستم اجازه ممکن است گسترش به نظارت مردم بیرون رفتن با پای پیاده حتی در محله خود اگر لازم, مقامات گفت.

مقامات در ابتدا برنامه ریزی شده برای معرفی تهاجمی سیستم نظارت و اختصاص Muscovites باشه کدهای QR هر بار که می خواستم به ترک خانه های خود را اما که موجب بزرگ اختلاف است.

این طرح را کاهش داده و به نفع سیستم فعلی.

تحت سخت سلول قوانین در پایتخت روسیه Muscovites تنها مجاز به ترک خانه های خود برای راه رفتن سگ خود را از سطل زباله و بازدید خود را از نزدیکترین فروشگاه هر چند ماشین شخصی سفر شده اند محدود شده تا به حال.

مسکو شده است تحت مستند از مارس 30 است اما در حال حاضر در تلاش برای مقابله با هجوم بیماران جدید و مقامات گفت: بیمارستان های در حال نزدیک شدن به محدودیت های خود را.

روسیه روز دوشنبه گزارش داد 2,558 عفونت های جدید-بزرگترین افزایش روزانه به تاریخ — آوردن مجموع شمارش به 18,328 موارد و 148 مرگ و میر.

تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر اما از آنجا که بسیاری با علائم خفیف هستند و نه در حال آزمایش.

پر جمعیت پایتخت بیش از 12 میلیون نفر پدید آمده است که روسیه کانون سرایت با 11,513 موارد و 82 مرگ و میر.

معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova که هماهنگی تلاش ها برای مبارزه با ویروس پیش بینی افزایش تعداد موارد در مسکو و اطراف آن منطقه ادامه خواهد داد به افزایش در روزهای آینده.

“البته ما امیدواریم که این رشد خواهد فلات,” او اضافه شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de