Chandigarh: 16-year-old مرخص شد روز چهارشنبه از یک بیمارستان در SBS نگر منطقه که در آن هیچ فرد آلوده در حال حاضر همچنان تحت درمان است.

SBS نگر بود و اولین منطقه پنجاب به گزارش COVID-19 مرگ است. اما دیگر 18 نفر آلوده شده اند و درمان در آنچه که در ابتدا به عنوان یک coronavirus کانون.

16-در سال گذشته در میان مجموع 18 coronavirus بیماران مرخص می شود از SBS نگر بیمارستان مدنی پس از گزارش خود را در نمونه دوم آمد منفی میگویند.

هیچ آلوده و بیمار در حال حاضر در سمت چپ مدنی بیمارستان SBS نگر مدنی جراح Rajinder پراساد Bhatia گفت.

هفده coronavirus بیماران به خانه بازگشت در اوایل بعد از آنها بودند به طور کامل درمان ویروس.

Shaheed Bhagat Singh (SBS) نگر که قبلا شناخته شده به عنوان Nawanshahr, یک COVID-19 کانون منطقه است که تا کنون گزارش شده 19 coronavirus موارد از جمله یک مرگ. آن گزارش نشده تازه مورد از مارس 26.

با مرگ 70 ساله در ماه گذشته در SBS نگر, Punjab گزارش شده بود اول آن covid-19 مربوط به تلفات.

این septuagenarian ساکن Pathlawa روستا در منطقه بود در بازگشت از آلمان از طریق ایتالیا و مرگ او در 18 مارس. او تا به حال آزمایش مثبت برای عفونت پس از مرگ او.

مقامات گفته بود او آلوده 27 افرادی که متعلق به SBS نگر, Jalandhar و Hoshiarpur. در میان 27 چهارده نفر بودند که خود را اعضای خانواده از جمله دو ساله و نوه.

SBS نگر معاون کمیسر Vinay Bublani نسبت موفقیت در تازه حاوی موارد و درمان coronavirus بیماران به مردم در پشتیبانی و اجرای مناسب مهار برنامه, تماس, لیست و درب به درب نظارت از منطقه است.

“مردم شده اند بسیار به حمایت از تلاش های ما و آنها می دانند که هر آنچه ما انجام می دهند در علاقه خود را تنها. بدون حمایت خود را از این امر نشده اند ممکن است برای ما” گفت: Bublani در روز چهارشنبه.

او گفت: طرح مهار اجرا شد و به طور موثر در منطقه است که دارای جمعیت حدود شش لاخ و 15 روستا به درستی مهر و موم شده به بررسی گسترش coronavirus.

با حمایت از دولت مدنی کارکنان بهداشت و درمان کارگران و پلیس محلی تماس فهرستی از موارد مثبت انجام شد به طور گسترده به طوری که هر بیمار whould باقی نمی ماند مراقب گفت Bublani اضافه کرد که حداقل 700 نمونه آزمایش شده اند برای coronavirus در منطقه تا کنون.

مراقبت خوب از COVID-19 بیماران مبتلا به نگه داشتن آنها را در روح خوب و به آنها رژیم غذایی خوب شد گام دیگری است که به کمک در بازیابی سریع او بیشتر گفت.

“مناسب مشاوره بيماران انجام شد و در بیمارستان مدنی به طوری که آنها همیشه باقی می ماند در قاب مثبت از ذهن است. تلاش های ما باید همیشه شده است که آنها نباید احساس کنند که آنها حاد بیماران. ما همیشه به آنها گفت که می توان آنها را درمان” DC گفت.

درب به درب نظارت از کل منطقه بود و یکی دیگر از ورزش که کمک در چک کردن گسترش coronavirus, او گفت:, و اضافه کرد که دولت منطقه شد و دوباره رفتن به حمل درب به درب نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im