VIRUS. This photo shows the form of the novel coronavirus. Photo from Shutterstock

VIRUS. این عکس نشان می دهد که به شکل رمان coronavirus. عکس از شاتر

DAGUPAN CITY – یک فرد تحت بررسی (PUI) به عنوان یک سر گروه در دولت های محلی از لینگین درگذشت چهار شنبه, مارس 25 در یک بیمارستان در اینجا قبل از اینکه نتایج حاصل از بیماری کروناویروس (COVID-19) آزمون بیرون آمد.

این PUI بود با عجله به بیمارستان در سه شنبه شب پس از تجربه دشواری در تنفس به گفته دکتر آنا de Guzman, Pangasinan سلامت استان افسر.

د گوزمان همچنین گفت: PUI تا به حال به دیابت و فشار خون بالا “و او بسیار آسیب پذیر” به عفونت های ویروسی.

این PUI گفته شد به رفته به مترو مانیل در 14 مارس و بازگشت به لینگین روز بعد جایی که او با حضور در بخش سر جلسه. اما او قبل از ترک جلسه شد چرا که او به خوبی احساس نمی شود.

با استناد به حساب خانواده بیمار De Guzman گفت که او حاضر شود تا به بیمارستان با وجود داشتن آنفولانزا مانند علائم مانند سرفه و تب است. او را به بیمارستان بردند و تنها زمانی که او تا به حال مشکلات تنفسی de Guzman گفت.

بیمار سواب نتیجه آزمون تنظیم شده است آمده است در هفته آینده.

به دلیل PUI مرگ لینگین شهردار Leopoldo Bataoil قرار می گیرد Barangay Libsong غرب تحت شدید پیشرفته جامعه شده است. بیمار شد یکی از ساکنان barangay.

در قدرت از فرمان اجرایی شماره 026, Bataoil گفت که هیچ کس مجاز به ورود و یا ترک محل barangay (روستا) و همه ساکنان “دستور داده بود در خانه سخت شده است.” آن اضافه شده است که ساکنان تنها ممکن است از رفتن به خرید مواد غذایی و دارو است.

68 سال balikbayan از ایالات متحده درگذشت چهار شنبه, مارس 18 همچنین منn Dagupan بدون نیاز به تایید خود را COVID-19 نتیجه آزمون.

از 7ساعت از چهارشنبه, Pangasinan سلامت استان در دفتر ثبت کرده است چهار مورد مثبت – دو نفر از آنان فوت کرده اند; 11 PUIs باقی می ماند در بیمارستان; و 61 و 803 نفر از افراد تحت نظارت (PUMs) هنوز تحت 14 روز در قرنطینه. Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im