انتشار داده ها در سطح جامعه می تواند کمک به جلوگیری از CCP شیوع ویروس: کارشناس

انتشارات جامعه مبتنی بر اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس به صورت عمومی می تواند یک استراتژی مفید برای مبارزه با شیوع این بیماری با توجه به بوستون مبتنی بر متخصص.

“من می گویند که بیشتر گرانول اطلاعات مفید خواهد بود در این نمای کلی از این ویروس در سراسر این کشور (و با اطلاعات در مورد جهانی تکامل از وقوع),” جرالد T. Keusch, یک بیماری همه گیر جهانی و متخصص بهداشت از دانشگاه بوستون گفت: عصر فردا در ایمیل.

در حالی که اطلاعات عمومی در مورد CCP ویروس موجود در کشور و شهرستان سطح آن را دشوار است برای پیدا کردن اطلاعات قابل اعتماد در سطح شهری در ایالات متحده است.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

بار عصر رسیده به ادارات بهداشت از سه بدترین آسیب دیده متحده—نیویورک واشنگتن و کالیفرنیا—اما هیچ یک از آنها را باید شهرداری و یا محله در سطح آمار در دسترس برای عموم است.

“ما نمی تمرین کردن به کد پستی و یا فردی شهرستانها” واشنگتن دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: عصر فردا در ایمیل.

در حالی که نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان به کارگردانی رسانه ها به شهرستان بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت خود مارتی Lipp, سخنگوی نیویورک جامعه اعتماد نیویورک-بر اساس سازمان خیریه که رسیدن جوامع در میان همه گیر از طریق کوچک غیر انتفاعی گفت: هیچ جامعه مبتنی بر اطلاعات.

“من می خواهم تصور کنید تنها مردمی که احتمالا اند که نهادهای دولتی در تلاش برای نگه داشتن سرعت با گسترش ویروس” Lipp گفت: عصر فردا در ایمیل.

رسانه ها نیز به خارج از CDC HHS و نیویورک دفتر شهردار برای پاسخ, اما فکر نمی کنید یکی در این گزارش نوشته شده بود.

Epoch Times Photo
کارکنان در حال تکان دادن دست خود را به خروج از قرنطینه مسافران بودند که از coronavirus در مرکز قرنطینه که در واقع Marine Corps Air Station در میرامار در کالیفرنیا, در فوریه. از 18 سال 2020 است. (ارائه شده به بار عصر توسط دیوید)

چند اطلاعات پروژه های

در حالی که دانه داده است گردآوری توسط دولت فدرال و دولت به صورت عمومی وجود دارد چند پروژه غیر انتفاعی و برخی از تلاش های پراکنده توسط چند دولت محلی است.

سن دیگو بنیاد گفت: Epoch Times که در سن دیگو شهرستان منتشر روزانه COVID-19 گزارش در مورد هر یک از آن شهرداری.

آخرین گزارش از روز سه شنبه (pdf) لیست 213 تایید موارد عفونت در شهرستان, با, ترین, 134, آمدن از سن دیگو.

یکی دیگر از آنلاین ردیاب COVID-19: محلی عمل ردیاب توسط بلومبرگ Philanthropies فراهم می کند در سراسر کشور داده برای فرد شهرستانها.

این پروژه با حمایت های لیگ ملی از شهرستانها (NLC) گفت: در آن وب سایت است که پس از بحران جهانی بی سابقه است از محدوده دولت محلی پاسخ می شود بسیار قابل توجهی را نشان می دهد که شهرستان های مبتنی بر داده های مهم است.

“این تلاش های فوق العاده را مكيدند به بهداشت عمومی و خدمات شهری و اقتصاد محلی است که ما فقط شروع به درک.

“هدف ما این است که برای اطمینان از شهرداران شهرستان رهبران و محلی دیگر تصمیم گیرندگان باید اطلاعات آنها نیاز به رهبری جوامع خود را از طریق این بحران گفت:” این پروژه در وب سایت خود را.

این NLC پروژه نیز collates جمعیت نهفته در هر یک از شهرستان های سیاست منطقه و همچنین به عنوان یک توصیف از سیاست.

این پروژه همچنین تشویق رهبران محلی برای ارسال داده ها و اطلاعات مرتبط.

Epoch Times Photo
مسافران پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر گسترش Coronavirus به عنوان آنها می رسند در فرودگاه بین المللی لس آنجلس, کالیفرنیا, on Jan. 22, 2020. (علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ)

نیاز به احتیاط

در حالی که دانه می تواند اطلاعات قابل توجهی در توسعه برنامه های مداخله برای بحران آن را نیز خواستار احتیاط از مردم است.

“رفتار متفاوت است و برای برخی از اطلاعات است که وجود دارد کمتر از موارد در جامعه ممکن است ترویج رفتار که نامناسب است—برای مثال مردم ستون به میله زیرا آنها فکر نمی کنم آنها در معرض خطر هستند. این یک راه خوب برای افزایش انتقال و گسترش” گفت: Keusch.

ماساچوست-کارشناس گفت: بر اساس اطلاعات مهم است اما مردم باید بدانند که چگونه به آن ارزش و استفاده از آن.

“من معتقد هستم در ارزش, اطلاعات, اما مردم باید حاضر به فکر کردن در مورد مفاهیم برای خود جامعه و فراتر از آن,” او گفت:.

Keusch گفت: این مهم است که این اطلاعات در آینده به مردم از رئیس جمهور در سطح جامعه بود “سازگار در پیام مبتنی بر بهداشت عمومی اصول …”

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im