پاری سن ژرمن اعطا Ligue 1 عنوان به عنوان فصل فوتبال اعلام کرد بیش از

STILL CHAMPS. Paris Saint-Germain's Thiago Silva (center) celebrates with teammates after their French Ligue 1 football title romp in 2019. Photo by Franck Fife/AFP

هنوز شانزه. پاریس سنت ژرمن تیاگو سیلوا (وسط) جشن با هم تیمی های بعد از خود فرانسه لیگ 1 فوتبال عنوان جیغ وداد بازی کردن در 2019. Photo by Franck نی لبک/AFP

PARIS, France – Paris Saint-Germain شد نام لیگ 1 قهرمان در روز پنج شنبه 30 آوریل پس از فرانسه لیگ فوتبال اعلام کرد coronavirus-آمار نجومی بیش از ترک برخی از باشگاه های دیگر نا امید و تعمق اقدام قانونی.

پاری سن ژرمن led جدول با 12 امتیاز از مارسی که در این فصل بود به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع است که به کشته شدن بیش از 24000 نفر در فرانسه.

اعلام توسط LFP (به فرانسوی فوتبال حاکم بدن) می آید پس از نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: “ورزش حرفه ای لیگ به ویژه فوتبال نمی تواند راه اندازی مجدد” به دلیل بیماری همه گیر.

“هیچ ابهامی در مورد این اعلامیه. ما نیاز به تصمیم گیری نهایی در مورد این فصل است. ما اذعان می کنند که 2019-2020 فصل است” گفت: LFP جمهور Nathalie پسر د لا تور در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

فرانسه می شود بزرگترین اروپایی لیگ هنوز به پایان آن فصل فقط به عنوان همسایگان آن در انگلستان و آلمان و ایتالیا و اسپانیا در نظر گرفتن راه های از سرگیری مسابقات.

حاکم از هر گونه امکان کپی هلند که دالهای فصل خود را بدون یک قهرمان سقوط و یا ارتقاء LFP مرتب نهایی جدول بر اساس میانگین امتیاز در هر بازی.

ده دور از مسابقات باقی مانده است زمانی که مبارزات انتخاباتی متوقف شد اگر چه PSG و استراسبورگ هر دو بازی رو در دست است.

به عنوان یک نتیجه پاری سن ژرمن در حال قهرمانان با میانگین 2.52 امتیاز در هر بازی با Andre Villas-Boas را مارسی 2-با میانگین 2 امتیاز و کسب سهمیه لیگ قهرمانان.

عنوان اختصاص داده شده به سلامت کارگران

“ما مایل به اختصاص این عنوان به همه کارگران بهداشت و درمان و دیگر قهرمانان که تعهد و از خود گذشتگی در طول این هفته ما سزاوار تحسین گفت:” پاری سن ژرمن جمهور Nasser al-Khelaifi.

آن است که پاری سن ژرمن نهم فرانسوی عنوان هفتم در 8 فصل قطر متعلق به باشگاه اهدا در شرایط منحصر به فرد و با بسیاری از بازیکنان خارجی – از جمله نیمار – بازگشت به کشورهای خود با فرانسه تحت سخت مستند.

“ما درک می کنیم احترام و حمایت از تصمیمات گرفته شده توسط دولت فرانسه برای جلوگیری از این فصل است. سلامت به عنوان دولت همیشه می گفت باید همه را اولویت” اضافه شده Al-Khelaifi که باشگاه هنوز هم امیدوار است تا قادر به ادامه لیگ قهرمانان مبارزات انتخاباتی پس از رسیدن به یک چهارم نهایی قبل از عمل متوقف شده است.

رن پایان 3 و همچنین واجد شرایط برای لیگ قهرمانان در حالی که 4-قرار داده لیل بازی در لیگ اروپا.

لیون به درخواست تجدید نظر ؟

تولوز و آمین, پایین, دو, در حال محکوم به سقوط با لوریان به عنوان قهرمانان و لنز آینده از لیگ دسته 2. معمول ارتقاء و سقوط برگشتی در ضمن باید در حال غرق شده است.

اما تولوز را باز نگه داشته این احتمال را که آنها ممکن است در حال حاضر اقدام قانونی.

هویت اروپایی دیگر نمایندگان بستگی دارد که آیا نهایی از دو داخلی فنجان تا کنون ایفا کرده است.

اجتماعات بزرگ باقی می ماند ممنوع در فرانسه تا سپتامبر است.

اگر دولت فرانسه و یوفا قبول هر دو فینال می تواند صحنه در اوایل ماه اوت با مکان هنوز هم برای grabs. این LFP سپس امید به آغاز فصل آینده در ماه اوت 23 “در آخرین.”

پاری سن ژرمن بود که با توجه به بازی لیون در لیگ جام حذفی و سنت اتین در جام. اگر بازی ها بازی لیون و سنت اتین می تواند واجد شرایط برای لیگ اروپا با پیروزی.

در غیر این صورت خوب و ریمز خواهد بود واجد شرایط به موجب اتمام در 5 و 6 در لیگ.

لیون – 7 در جدول زمانی که فصل متوقف شد – خواهد در غیر این صورت از دست اروپایی صلاحیت برای اولین بار در بیش از دو دهه است.

جالب اینجاست که آنها هنوز هم در این فصل لیگ قهرمانان اروپا بود که آن را به حالت تعلیق منجر یوونتوس 1-0 پس از اولین پا از خود گذشته-16 کراوات.

لیون رئیس جمهور Jean-Michel Aulas قبلا خود را اعلام کرد امیدواریم که در این فصل می توان به یک نتیجه گیری از طریق پلی آف در ماه اوت و باشگاه خود را در حال حاضر در اشاره اقدام قانونی.

در بیانیه ای روز پنج شنبه لیون گفت که آنها “رزرو امکان تلاش برای تجدید نظر علیه این تصمیم و ادعای خسارت و علاقه” و اضافه کرد که “ضرر و زیان برای این باشگاه خواهد آمد به چند میلیون یورو”.

برای همه, فرانسوی, باشگاه, پیامدهای اقتصادی پایان فصل در حال حاضر می تواند وخیم.

از سرگیری مسابقات در پشت درهای بسته را محافظت تلویزیون درآمد اما از دست دادن برای باشگاه ها در دو بخش باقی مانده پرداخت از شبکه Canal Plus و beIN Sports اعتقاد بر این است به عنوان بالا به عنوان 243 میلیون یورو ($266 میلیون دلار) به علاوه 35 میلیون یورو برای حقوق بین المللی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im