PSA به دنبال تغییر فیات کرایسلر ادغام به دنده بالا

فرانسه – تیم کار بر روی ادغام خودروسازان PSA گروه فیات کرایسلر اتوموبیل (FCA) هستند “چیدن سرعت” برای نهایی ادغام رئیس خودروساز فرانسوی است گفت: در نظرات دریافت شده در پنج شنبه, مه 9 با خبرگزاری فرانسه (AFP).

کراوات-بود اعلام کرد در پایان ماه اکتبر و در اصل برنامه ریزی شده بود نهایی در اوایل سال 2021 در آخرین, به منظور ایجاد جهان 4th بزرگترین خودروساز آوردن زیر یک سقف برندها مانند پژو سیتروئن, جیپ, آلفا رومئو و مازراتی.

اما coronavirus همه گیر است متوقف شده تولید در خودروسازان در سراسر جهان به عنوان کشور تعطیل کسب و کار و سفارش مردم به ماندن در خانه به سرعت گسترش مرگبار بیماری تنفسی COVID-19.

این مستندات نیز آسیب دیده از فروش و با جهان وارد یک رکود عمیق سهم قیمت خودروسازان باید کاهش یافت. (بخوانید: فیات کرایسلر رئیس به 50% موقت قطع پرداخت بیش ویروس)

که به سوال نامیده می شود شرایط مالی این ادغام با توجه به منابع کار در معامله.

اما PSA اجرایی کارلوس تاوارس گفت: این گروه کار بر روی ادغام در هر دو خودروسازان سرعت و همه چیز را با توجه به نظرات در نشست هفته گذشته کمیته هماهنگی ادغام.

ادغام: ‘هر چه زودتر بهتر’

“کار گروه در حال حفظ و یا حتی تسریع ریتم در این پروژه در طول این بحران برای رسیدن به بسته شدن” از این معامله توارث گفت: با توجه به بیانیه ای ارسال کرد.

“هر چه زودتر بهتر” او اضافه شده است.

دو گروه نیاز به ادغام در نظر سنگین سرمایه گذاری است که باید ساخته شده در اتومبیل های برقی.

ادغام برنامه شامل هر پرداخت سود از 1.1 میلیارد یورو به مربوطه سهامداران برای 2019.

با این حال این دولت را تحت فشار قرار دادن شرکت ها به خصوص کسانی که شیر بحران دولت کمک به توزیع سود سهام و به جای نگه داشتن بر روی پول نقد به ادامه عملیات.

“سود سهام بخشی از این پروژه و پرداخت سود سهام نبوده است به نام به سوال” PSA دریافته.

از آن خواهد شد مورد بحث در یک جلسه سهامداران مجموعه در ماه ژوئن ،

“من را دیده اند هر نشانه ما قصد داریم به بازگشایی شرایط توافقنامه,” او اضافه شده است.

اما تحلیلگران تعجب می کنم که آیا از نظر برنامه ریزی ادغام برابر نیاز به تنظیم شود.

چرا که در حالی که FCA نیز انتظار می رود به پرداخت فوق العاده سود سهام از 5.5 میلیارد یورو PSA بود برای توزیع به سهامداران خود آن 46 درصد سهام را در ماشین تولید کننده قطعات Faurecia.

اما Faurecia است قیمت سهم در حال حاضر کاهش یافته است, به معنی معامله است و حتی کمتر به نفع PSA سهامداران. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de