سرینگر: پرونده وارد شده در برابر عمر عبدالله بر این اساس است که او در بازداشت و تحت سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در هفته گذشته او را متهم بودن “یک سیاستمدار محبوب” که به تصویب رسید “رادیکال روش” و کسی که “حذف پوشش خود و با توسل به سیاست کثیف” پس از مرکز ان مقاله 370 و تقسیم سابق ایالت جامو و کشمیر را به دو سرزمین های اتحادیه در 5 اوت سال 2019.

پرونده توجیه عبدالله را بازداشت و به “تحریک به طور کلی توده های مردم در برابر سیاست های دولت مرکزی است.”

قبل از اینکه رزرو تحت PSA عبدالله در حال صرف شش ماه در بازداشت پیشگیرانه در بخش 107 قانون دادرسی کیفری. او در میان صدها نفر از سیاستمداران و فعالان سیاسی گرفته به بازداشت پیشگیرانه برای جلوگیری از واکنش شدید به اوت 5 2019 حرکت می کند.

پرونده می گوید او در حال بازداشت بر اساس محبوبیت خود را در میان مردم و در توییت خود در برابر ابطال ماده 370. “موضوع این است که شکل محبوب در میان توده ها و پتانسیل فوق العاده ای برای انتقال انرژی از مردم عادی برای هر علت” آن را می گوید و اضافه “بررسی اجمالی از فعالیت های این موضوع نشان می دهد که ایدئولوژی موضوع طرفداری از افکار رادیکال که او نیز تبدیل به عمل است.”

تشریح عبدالله عبدالله ‘نفوذ زیادی در مردم پرونده اشاره به انتخاباتی خود را با پیروزی و می گوید: او مردم را به بیرون آمدن و رای دادن برای او حتی در ارتفاع ستیزه جویی و جنبش های جدایی طلب و حتی در میان یک نظرسنجی تحریم کشته شده اند.

در آن آمده است: “ظرفیت این موضوع را به نفوذ در مردم به هر علت می تواند سنجیده از این واقعیت است که او قادر به متقاعد کردن رای دهندگان خود را به بیرون آمدن و رای دادن در اعداد بزرگ حتی در اوج ستیزه جویی و نظرسنجی تحریم.”

با اشاره به عمر عبدالله توييتها مخالفت abrogation از ماده 370 این پرونده می گوید: او تحریک مردم در سایت میکرو وبلاگ نویسی در برابر وحدت و یکپارچگی ملت است. آن بیشتر او را متهم با استفاده از سیاست به عنوان یک پوشش برای فعالیت های برنامه ریزی علیه دولت اتحادیه: “با وجود این واقعیت است که موضوع شده است یک جریان اصلی سیاستمدار او برنامه ریزی شده است فعالیت های خود را در برابر اتحادیه هند در پوشش سیاست است. و در حالی که با بهره گیری از حمایت توده های ساده لوح او موفق شده است در اجرای چنین فعالیت هایی است.”

یک پرونده جداگانه بر اساس آن مردم حزب دموکرات (PDP) رئیس جمهور و رئیس سابق وزیر Mehbooba مفتی بازداشت شده است تحت PSA اشاره سکس سخنان او گفته شده در برابر ارتش و نرم افزار-نظامی توییتهایی و تلاش “به همکاری با جدایی طلبان”. آن را می گوید وجود دارد “گزارش محرمانه” نشان می دهد که او “همکاری با جدایی طلبان”.

همچنین با اشاره به تماس خود را برای “کرامت به داعش پس از مرگ” و متهم ارتش “با استفاده از سلاح های شیمیایی علیه آنها”. پرونده نیز اشاره او توییتهایی مخالف سه گانه Talaq قانون تصویب شده توسط بی جی پی به رهبری اتحادیه دولت و اظهارات انتقادی او ساخته شده بیش از این مجازات از مسلمانان در این کشور است. پرونده علیه او همچنین اشاره او سفت مخالفت abrogation از مقالات 370 و 35A.

در حالی که تماس با او و “آوازی صدا” در برابر مرکز حرکت می کند خواندن این قانون اساسی می گوید Mehbooba مفتی بود و حتی گفت که دستکاری با مقاله 35A خواهد بود شبیه به نور یک انبار باروت است و آن را غرق دست ساخت چنین تلاش. همچنین با اشاره به سخنرانی او که در آن او تا به حال هشدار داد که هیچ کس خواهد شد در سمت چپ J&K برای گشودن این tricolour اگر ماده 370 می رود.

جدا از عمر عبدالله و Mehbooba مفتی مقامات رزرو چهار ارشد دیگر رهبران جریان اصلی از جمله کنفرانس ملی رئیس جمهور و سه وزیر فاروق عبدالله وزرای سابق نعیم اختر (PDP) و علی محمد ساغر (NC) و سابق معاون ارشد رئیس جمهور از PDP و مفتی مادری عمو محمد Sartaj Madni تحت PSA.

تحت PSA معرفی شده در J&K در سال 1978 یک فرد می تواند بازداشت و برای مدت دو سال بدون این مقامات به دنبال رسمی آزمایشی. در سال 2012 دولت و قوه مقننه اصلاح قانون توسط آرامش بخش برخی از آن سخت مقررات. در مورد اول وقت مجرم و یا افرادی که “اقدام علیه امنیت کشور” برای اولین بار بازداشت دوره برای این افراد کاهش یافته بود از دو ماه تا شش ماه. اما این گزینه از تمدید مدت بازداشت و به دو سال نگه داشته بود باز “اگر هیچ بهبودی در رفتار با بازداشت شدگان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im