ارائه بودجه و یا می دانید که چگونه به پکن برنامه های فضایی باید غیر قانونی: گزارش

کنگره باید برای جلوگیری از وجوه و دانش از پیدا کردن راه خود را به چینی برنامه های فضایی با توجه به گزارش های نوشته شده برای دولت ایالات متحده در کمیسیون.

“حزب کمونیست چین (CCP) است اجرای یک استراتژی بلند مدت برای بهره برداری از تکنولوژی آمریکا استعداد و سرمایه برای ساخت آن فضای نظامی و counterspace برنامه ها و پیشبرد آن منافع استراتژیک در هزینه ایالات متحده” بر اساس این گزارش ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون.

این گزارش برای حزبی کمیسیون توصیه می کند چند اقدامات کنگره برای بلانت چینی در حال رشد فضای جاه طلبی.

“قوانین فعلی برای حفاظت از ایالات متحده در فن آوری و جلوگیری از پایتخت ایالات متحده از کمک های مالی چین در فضای نظامی برنامه ها و فعالیت های به نظر می رسد ناکافی” با توجه به گزارش منتشر شده توسط کمیسیون on May 11. “کنگره باید در نظر تصویب قوانین جدید و یا بهبود قوانین موجود به منظور آن را غیر قانونی برای دولت ایالات متحده در ادارات و سازمان های ملی آزمایشگاه های دانشگاه ها و شرکت ها و مدیران صندوق و سرمایه گذاران فردی به پشتیبانی چین برنامه فضایی و فعالیت های که ذاتا نظامی (نه داخلی) در طبیعت است.”

تقریبا همه چینی برنامه های فضایی هستند و دوگانه نظامی و غیرنظامی استفاده و اکثر گرفته شده توسط ارتش چین, با توجه به این گزارش که به نقل از چینی اسناد داخلی و همچنین ایالات متحده طبقه بندی نشده گزارش های اطلاعاتی.

Long March 5B rocket
طولانی مارس 5B موشک آسانسور از Wenchang راه اندازی سایت در چین جنوبی جزیره هاینان در آوریل 5 سال 2020 است. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“چین با رویکرد نوسازی آن فضا حضور شامل تاکید بر نظامی-مدنی فیوژن (MCF) و توسعه dual-استفاده از فن آوری است که شناورها اعم از نظامی و رشد اقتصادی است. چین باید قابلیت پیش افتادن آن از ایالات متحده, فرسایش ارتش آمریکا توانایی مسابقه PLA در یک پتانسیل جنگ های آینده خواهد شد در معرض خطر است.”

“با توجه به منابع دولت ملی چین برنامه فضایی است که تا حد زیادی موفق توسط PLA و فضای دارایی احتمالا اختصاص داده شده به عنوان یا نظامی و یا کاربرد دوگانه (نظامی-مدنی) دارایی به بسیج در این رویداد از یک بحران یا جنگ است.”

چین همچنان به فشار رو به جلو با برنامه های فضایی در سال های اخیر و در حال حاضر قادر به افزایش خزانه خود را با ارائه کم هزینه راه اندازی خدمات به مشتریان بین المللی.

“در سال 2018 به تنهایی چین با موفقیت راه اندازی 38 فضا پرتاب وسایل نقلیه قرار دادن حدود 100 ماهواره در مدار” با توجه به گزارش. “چین انتظار دارد که برای انجام بیش از 40 راه اندازی در سال 2020”

فضایی است که به طور فزاینده ای به عنوان یک warfighting دامنه توسط بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده است. ماهواره ها یک جزء حیاتی از شبکه ای از ارتباطات و سنسور را تشکیل می دهند که مدرن warfighting ماشین.

با فضا در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان پنجمین warfighting, دامنه, در کنار سایبر و هوا و دریا و زمین ایالات متحده به تازگی تعمید آن فضای خود را نیروی.

ارتش چین نیز به نظر می رسد در حال توسعه counter-فضا قابلیت های.

“PLA نیز مستقر شده و یا در حال توسعه متراکم و فضای مجازی قابلیت های کارگردانی سلاح های انرژی در مدار قابلیت ها و زمین بر اساس ASAT موشک است که می تواند انکار دشمن بلامانع استفاده از خود سیستم های ماهواره ای.”

“تست جنبشی کشتن وسایل نقلیه (KKVs), پرقدرت لیزر co-ماهواره مداری الکترونیکی متراکم و—احتمالا—حملات سایبری گزارش شده است. کدورت اطراف چین را از فضا نشان می دهد برنامه های دیگر مخفی ضد سلاح های فضایی برنامه نیز ممکن است وجود داشته باشد.”

این گزارش خواستار سالانه پنتاگون طبقه بندی نشده در گزارش نظامی چینی فضای تحولات و دولت برای پیگیری که چگونه بسیاری از فارغ التحصیلان دکتری در فضا رشته های مرتبط با سر به عقب به چین پس از فارغ التحصیلی.

در علاوه بر این به متوقف کردن میوه ها از ایالات متحده آمریکا تحقیق و دارایی از افزایش چین برنامه فضایی این گزارش همچنین توصیه گام برای تقویت برنامه های فضایی ایالات متحده—با تضمین ناسا و هوافضا دانشگاه برنامه به اندازه کافی پول برای تغذیه وطنی استعداد.

این گزارش همچنین توصیه به مصرف مبارزه برای فضا برتری به پرده نقره ای.

“CCP-کنترل اشخاص و سازمان ها را به ترتیب اولویت درج پکن فضای مربوط به تبلیغات تم به فیلم های پرفروش هالیوود می گوید:” این گزارش. برای مقابله با آنچه آنها توصیف به عنوان “اقتدارگرا تبلیغات و سانسور در هالیوود” در این گزارش توصیه می کند که فیلم باید هشدارهای اگر “محتوای آنها شده است coproduced بودجه تغییر, و یا در غیر این صورت مورد تایید CCP-وابسته به سازمان و دولت چین سانسور.”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de