تظاهرات تجربی: نخست وزیر نارندرا

جدید Delh: متهم AAP و کنگره سوخت و پرکن-تظاهرات علیه کا, نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت که این تظاهرات در دهلی Seelampur, جامع نگر و شاهین باغ بودند نه یک تصادف اما “سیاسی طراحی با هدف آسیب رساندن به هماهنگی از کشور”.

پرداختن به یک تجمع در Karkardooma در شرق دهلی آقای مودی گفته است که AAP و کنگره بودند تحریک مردم و misinforming آنها. “آنها در حال نگه داشتن قانون اساسی و tricolour در خط مقدم اما هدف این بود که به “منحرف کردن توجه از توطئه واقعی” او گفت: پیش از دهلی مجمع انتخابات در فوریه 8. آقای مودی رسیدگی خواهد شد یکی دیگر از تجمع روز سه شنبه در دورکا.

از ظ گفت معترضان در تلاش بودند به اخلال هماهنگی اجتماعی.

اگر معترضان بودند متوقف نشده در دهلی نو با نخست وزیر گفتند که جلوگیری از برخی از راه های دیگر در برخی از بخش دیگری از کشور است. او گفت: به دلیل شاهین باغ تظاهرات مردم رفت و آمد و از نویدا شده بود بسیاری از مشکلات.

ساخت یک ملتهب درخواست تجدید نظر به مردم را به رای دادن به BJP آقای مودی گفت: “رای دادن برای تغییر در دهلی نو. آن را تقویت BJP. مردم در مواجهه با مشکلات به دلیل این اعتراضات اما آنها سکوت اما عصبانی با votebank سیاست است. آن است که votebank سیاست در Seelampur, جامع و شاهین باغ بیش تظاهرات در کا. این یک تصادف نیست بلکه یک آزمایش است. آنها نگه داشتن قانون اساسی و پرچم ملی برای منحرف کردن توجه از توطئه واقعی و (پنهان) نیت خود را.”

آقای مودی گفت که اگر وجود دارد هر گونه سردرگمی بیش از یک قانون اعتراض باید به پایان رسید پس از دولت برگردانند. “اما AAP و کنگره در حال بازی کردن بازی سیاست” او گفت:.

در یک ضربه تند وشدید زدن در کنگره ظ گفت کسانی که تا به حال مورد سوال Batla خانه روبرو می شد صرفه جویی در کسانی که تا به حال مطرح شده “tukde tukde” شعار.

پیش از آن در روز دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: BJP در تلاش بود برای بهره مندی از اعتراض در شاهین باغ و اگر آقای شاه می خواست او می تواند مسیر باز در “دو دقیقه”. “جاده باید خالی. این موضوع تحت دولت مرکزی و من نمی دانم چرا این باز نمیشه که جاده ها است. آنها نمی خواهند به آن را باز کنید. بی جی پی در حال انجام است سیاست بر این است. نمی توانم باور قدرتمند صفحه اصلی وزیر به عنوان Amit Shah می تواند & t دریافت کنید که جاده باز شود. اگر جاده باز است, وجود خواهد داشت یک مسئله باقی مانده برای آنها,” او گفت: news channel.

هدف قرار دادن Mr Kejriwal PM همچنین او را مورد انتقاد قرار برای از بین بردن حزب خود را مانیفست از وب سایت خود را. او گفت: “21 روز پیش AAP حذف آن پیر مانیفست از وب سایت خود را. چرا که مردم به تماشای آنچه که وعده داده شده و چگونه بسیاری از آنها برآورده شده است.”

“Kejriwal آقا شما پنهان مانیفست اما ما و مردم دهلی نو نمی خواهد متوقف پرسیدن سوال” او گفت:, و اضافه کرد که بی جی پی برآورده شدن تمام وعده های خود را. PM گفت: رای گیری برگزار می شود در فوریه 8 خواهد بود نه فقط به شکل دولت در دهلی نو اما به این شهر توسعه “به ارتفاعات جدید در این دهه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im