معترضان برخورد در جامع Millia

دهلی نو: صدها نفر از جامع Millia دانش آموزان و ساکنان جامع نگر در روز دوشنبه بودند و گفته مورد ضرب و شتم توسط پلیس پس از آنها خودداری کرد برای پایان دادن به اعتراض خود و اصرار بر حمل ضد کا (تابعیت متمم قانون) ماه مارس نسبت به مجلس است.

با وجود درخواست های مکرر از پلیس و تیم اول دانشگاه یا دانشکده مدیریت معترضان خودداری کرد برای پایان دادن به خود اضطراب آغاز شده است که پس از تماس با جامع کمیته هماهنگی (JCC) یک سازمان از جامع دانشجویان و فارغ التحصیلان.

معترضان از جمله چندین زن شروع راهپیمایی خود را از جامع دروازه ندارد. 7 حدود ظهر در میان سنگین استقرار نیروهای امنیتی در اطراف دانشگاه.

درگیری شدت توسط 6 بعد از ظهر به عنوان دانش آموزان حاضر به تکان دادن و گروهی از معترضان gheraoed این را بخواهم Vihar ایستگاه پلیس. برخی از معترضان شروع به پریدن بیش از موانع به عنوان پلیس در شورش دنده کوبید آنها.

به عنوان تعدادی از مردم به پیوستن به این اعتراض دارای عقاید توسط شب را بخواهم Vihar ایستگاه مترو در نزدیکی دانشگاه بسته شد.

مردان با تشکیل یک زنجیره انسانی در دو طرف جاده به عنوان راه می رفت جلوتر و در حال تکان دادن tricolour و بالا بردن شعارهای “Halla Bol.”

با وجود درخواست های مکرر از پلیس و تیم اول دانشگاه یا دانشکده مقامات معترضان خودداری کرد برای پایان دادن به خود را تحریک. آنها مطرح شعارهایی مانند “kagaz ناهی dikhayenge” (ما نمی خواهد نشان می دهد اسناد و مدارک) و “ضربت ناهی جرات همهمه goron se toh kyun جرات همهمه auron se” (هنگامی که ما ترس نیست انگلیسی, چرا باید ما از ترس دیگران).

“آن را تا دو ماه پس ما معترض هستند. هیچ یک از دولت آمده است به صحبت کردن با ما. بنابراین ما می خواهم به بحث به آنها” گفت: Zeba Anhad یک معترض.

جامع Millia اسلامی proctor Waseem احمد خان به دادگاه تجدید نظر به دانش آموزان برای پراکنده کردن و نه با دخالت پلیس. “پیام فرستاده شده است. من درخواست دانش آموزان در جمعیت به بازگشت به دانشگاه” او خواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de