آینده نگر المپیک به تعویق افتادن بسیاری از امثال

LOOKING FORWARD. South African swimming star Chad Le Clos says he’s ready to refocus for next year’s Olympics. Photo by Francois Xavier Marit/AFP

به دنبال به جلو. آفریقای جنوبی, شنا, ستاره چاد Le Clos می گوید او آماده است به تمرکز برای سال آینده بازی های المپیک است. عکس توسط Francois Xavier Marit/AFP

پاریس – آینده نگر المپیک رقبای شد و سریع از بلوک پس از توکیو بازی ها به تعویق افتاد تا سال 2021 و بیشتر به تصمیم گیری شست در رسانه های اجتماعی.

اجماع شد کمیته بین المللی المپیک ساخته شده بود تصمیم درست در مواجهه با این عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“همه در یک تصمیم بسیار عاقلانه ایم” Eliud Kipchoge المپیک ماراتن قهرمان و مرد تنها به اجرا فاصله در کمتر از دو ساعت. “من مشتاقانه منتظر بازگشت به ژاپن برای دفاع از المپیک عنوان در سال آینده و نگاه به جلو به شاهد یک رویداد فوق العاده است.”

دوچرخه سوار ایتالیایی الیا ویویانی, یک مسیر طلا مدال در ریو در سال 2016 که در کشور ثبت شده است اکثر مرگ و میر ناشی از COVID-19 خلاصه خیلی از این واکنش هنگامی که او در توئیتر خود نوشت: “به تعویق انداختن بازی های المپیک 2021 بهترین تصمیم برای من. امروز همه ما در حال مبارزه با یک مقدار مشکل بزرگتر….پس از بازی های المپیک دیدن شما در 2021!”

یکی از با حداکثر سرعت دویدن رقبای بریتانیا مارک کاوندیش گفت: “خبر بزرگ و آن را حق تماس” قبل از اضافه کردن: “در یک ورزشی طرف وجود دارد رفتن به یک تعداد کمی از کشورها را شکر برای 12 ماه آمادگی بیشتر!”

دوچرخه سوار بلژیکی ویکتور Campenaerts نگران بود در مورد دختر شناگر فانی Lecluyse: “او در حال حاضر انتخاب شده را او انتخاب شود برای سال آینده بازی های المپیک ؟ آیا او باید واجد شرایط دوباره ؟ او برنامه ریزی برای بازنشستگی پس از این بازی است.”

برای برخی از ورزشکاران مانند سیمون Biles که گفته بود او برنامه ریزی شده به بازنشسته پس از توکیو به این معنی که یک سال دیگر از کار سخت است. مربی او گفت: ما ژیمناست ها آماده بودند.

“به عنوان مورد نیاز است برای هر ورزشکار به خصوص ژیمناستیک ایم که این سفر آغاز تا جوان مشغول به کار به عنوان سخت و حتی سخت تر برای این ایم” Cecile Landi که رقابت برای فرانسه اما مربیان در تگزاس است.

“اما ما دوباره و ‘replan’ برای بازگشت قوی برای 2021!”

ژیمناست روسی آنجلینا ملنیکوا بود کمتر با این تصمیم.

“من بسیار هیجان زده هستم و در حال حاضر من بسیار ناراحت و همه ما بسیار ناراحت است. اما در حال حاضر ما باید زمان” او posted on Instagram. “من بهترین من را انجام ژیمناستیک همیشه. بیایید با من.”

در 25 انگلیسی غواص تام دیلی که موفق به کسب مدال در دو المپیک گفت: سال فوق العاده را به یک تلفن. “بله من یک سال دیگر و بدنم را احساس می کنید که, اما من قول می دهم به کار من دم”

در میان ورزشکاران که ممکن است احساس کرنومتر است که در برابر آنها وجود دارد پشتیبانی می کند.

Mary Kom یک زن 38 ساله هندی بوکسور و یک عضو پارلمان اروپا که اخبار در آخر هفته با شکستن قرنطینه پس از بازگشت از خارج از کشور برای حضور در صبحانه به میزبانی رئیس جمهور رام نات Kovind توییتی: “عالی و تصمیم درست است.”

‘همان شعله, تاریخ جدید’

کارلی لوید 37 ساله ما فوتبالیست که دارای دو مدال طلا گفت: تلویزیون محلی: “آن بزرگتر از یک بازی های المپیک است. من قطعا فکر می کنم آن را مناسب تماس بگیرید. نا امید… اما من فکر می کنم برای ایمنی از همه, آن را قطعا بهترین چیز است.”

2012 زنان قهرمان مسابقات سه گانه, نیکولا بهار, تحسین تصمیم اما اشاره به آن می تواند علامت پایان زندگی حرفه ای خود را.

“برای ماه گذشته من شده اند کار روزانه به سمت هدف من از رقابت در پنجم من, المپیک تابستانی, بازی…بنابراین من خوشحالم که به وضوح در حال حاضر و به طور کامل پشتیبانی کمیته بین المللی المپیک تصمیم” 38 ساله سوئیس ارسال شده در Instagram.

“تا آنجا که من ورزشی آینده نگران است…من را به من زمان و بحث در مورد گزینه های من با هم با خانواده من و تیم قبل از آمدن به تصمیم گیری در این هفته آمده است.”

دیگران را امتحان کنید نه به پنهان کردن خود را در ناامیدی.

“من ویران شده ام. است که می گویند من مخالف با تصمیم 100% درک و احترام به دلایل” مسیر دوچرخه سوار الینور بارکر که موفق به کسب طلا با پیگیری تیم در ریو ارسال شده در Instagram.

“این محدودتر در مقایسه با از دست دادن تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان در حال تجربه, اما من نمی توانم تظاهر به آن نمی صدمه دیده است.”

اما بیشتر ابراز امداد و خوش بینی.

هلندی دونده Dafne aise van beets که برنده نقره در 200 متر در ریو نوشته شده: “من واقعا به دنبال به جلو…اما در حال حاضر ما باید به دنبال در تصویر بزرگتر و انجام آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم کرونا ویروس…اجازه دهید مطمئن شوید که ما جشن می گیرند و حتی سخت تر در سال 2021!”

ما شناگر لیلی پادشاه دو مدال طلا در ریو نوشته شده: “فقط یک سال بیشتر تا بهتر شود.”

“را تکذیب کرد. فقط با تاخیر ایم” آمریکا سه گانه قهرمان المپیک تیانا Bartoletta یک قهرمان دو سرعت و بلوز.

“شما میخوام گریه در مورد آن و یا رئیس ؟” خواسته کشتی گیر آمریکایی جردن باروز یک مدال طلا در سال 2012 در یک عامیانه صدای جیر جیر “اول از همه imma هر دو را انجام دهد.”

فرانسه-المپیک جودو قهرمان عروسکی Riner تویتر : “شما ببینید در سال 2021 توکیو. ما باید مهم تر از مبارزه را به نفع خود.”

انگلیسی اسپرینتر دینا آشر-اسمیت در توئیتر خود نوشت: “Tokyo2021. همان شعله, تاریخ جدید.”

نیروگاه شناگر کتی Ledecky رود به یکی از ستاره های توکیو بازی ها بوده است به سمت چپ بدون یک استخر برای آموزش به عنوان محدودیت در کالیفرنیا تعطیل دانشگاه استنفورد امکانات.

“راست تا من خسته از شنیدن ببخشید من توله سگ مرده” Lyles در توییتر نوشت. “ما غلبه بر این مانند هر چیز دیگری و سپس برنده طلا در سال 2021!”

ما با حداکثر سرعت دویدن ستاره آلیسون فلیکس که شش مدال طلا المپیک هستند برای هر زن ورزشکار و میدانی گفت: تاخیر نمی خواهد متوقف پیشنهاد او برای آخرین به اشتراک گذاری از بازی با شکوه.

“من مطمئن هستم که آنچه که در آینده نگه می دارد اما اهداف من تغییر کرده است,” او نوشت: در یک مقاله نوشته شده در Time.com.

“من هنوز هم امیدوارم که به تجربه احساس ایستاده است که تریبون در سال 2021 و من امیدوارم که سفر من به سعی کنید برای رسیدن به آنجا را الهام بخش شما را به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.”

اختفاء

Ledecky ما شنا هم تیمی ناتان آدریان صحبت از احساسات مخلوط پس از یادگیری از به تعویق افتادن.

“ناامیدی بدیهی است از آنجا که ما می خواهم آموزش برای چهار سال…اما سپس طرف دیگر سکه این است که امداد گفت: Adrian, 31, که تا به حال شده است با هدف قرار دادن یک چهارم بازی های المپیک ،

آدریان که تحت عمل جراحی برای سرطان بیضه در سال گذشته از واشنگتن اولیه کانون COVID-19 بحران در ایالات متحده است.

“پدر و مادر من هنوز هم وجود دارد همراه با خواهر و برادر من. و پدر و مادر من هستند در خطر دسته. من احساس گناه می کنم اگر من در تلاش برای بیرون رفتن و قطار رخنه در تلاش برای پیدا کردن یک منطقه خاکستری است که اجازه می دهد تا من به یک استخر و یا بلند کردن برخی از وزن” او گفت: NBC.

ورزشکاران دیگر در زمان یک مبارز موضع بلافاصله عطف توجه خود را به بازی های المپیک توکیو مدتی در 2021.

“ما سخت است. ما قرار داده و ما با خون و عرق و اشک را در این زمینه گفت:” اما کابرن در سال 2017 زنان اسبدوانی قهرمان جهان. “رویاهای ما هستند و نه لغو آنها فقط به تعویق افتاده است.”

رای بنیامین در 400 متر با مانع مدال نقره در سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان اذعان ناامیدی در پست های رسانه های اجتماعی.

“این سال بود. کار قربانی, تعیین, اما من درک می کنم” بنیامین نوشت. “هر کس در امان ماندن و توکیو ما به زودی شما را ببینید.”

– Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de