دادستان به دنبال خلبان بازداشت بیش از استانبول فرودگاه سقوط

آنکارا (AP) — ترکی دادستان روز دوشنبه درخواست دستگیری خلبان یک هواپیما که سقوط کرد در فرودگاه استانبول کشته شدن سه مسافر در ممکن است به اتهام “قتل نفس غیر ارادی و باعث آسیب” ترکیه را به دولتی خبر داد.

پگاسوس هواپیمایی بوئینگ 737 فرار کردن باند فرودگاه سقوط کرد یک خندق و شکست از هم جدا در حالی که فرود در آب و هوای بد در استانبول فرودگاه سابیها گوچن در فوریه. 5. برخی از 180 مسافر و خدمه مجروح شدند در این تصادف که دیدم مسافران تقلا از طریق تقسیم بدنه به فرار.

خبرگزاری آناتولی گفت: دادستان بررسی سقوط بازجویی خلبان پس از ترخیص از بیمارستان که در آن او درمان شده بود. یک دادگاه برای تصمیم گیری که آیا خلبان که تنها به M. A. باید دستگیر شود Anadolu گفت.

دادستان باید قبلا گرفته شده اظهارات از کنترل ترافیک هوایی و کارکنان فرودگاه کارمندان و خلبانان دو هواپیما که سقط فرود در مدت کوتاهی قبل از پگاسوس پرواز فرود آمد.

تصادف اتفاق افتاده است به عنوان 11-year-old هواپیما فرود در برف و باران سنگین است. ایالات متحده حمل و نقل هوایی محققان همچنین در بازرسی از خرابه برای دیدن اگر هر گونه ویژگی های عوامل است که می تواند کمک به حادثه.

Pegasus تا به حال چندین نمونه از جهش پولي باند فرودگاه.

یکی دیگر از هواپیمایی پگاسوس هواپیما skidded کردن باند در همان فرودگاه در Jan. 7 باعث بسته شدن موقت فرودگاه. هیچ آسیب وجود دارد.

در ژانویه 2018 دیگر بوئینگ 737 در Pegasus ناوگان تضعیف کردن یک باند در فرودگاه ترابزون در شمال شرقی ترکیه است. هواپیما آمد به استراحت در خاک بالاتر از دریای سیاه با بینی خود را به سوی آب. هیچ کس مجروح شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im