دادستان کاهش یافته است پرونده یک شرکت است که گفته می شود بودجه یک ترول مزرعه که دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

شرکت کنکورد مدیریت و مشاوره به هیچ وجه قصد واقع ایستاده محاکمه و پیگرد قانونی مواجه شد و به جای شیر دولت ایالات متحده برای اسناد و مدارک مربوط به این پرونده اقدام به این پرونده را رد کرد و تلاش “به طور کلی به impugn” دولت دادستان استدلال در مارس 16 حرکت است.

“آن را تبدیل به طور فزاینده آشکار به دولت است که کنکورد به دنبال انتخابی لذت بردن از مزایای آمریکایی جنایی روند بدون در معرض خود را به همزمان تعهدات” آنها گفتند: (pdf).

مورد آورده شد و در فوریه سال 2018 توسط مشاور ویژه رابرت مولر بود که کاوش در میان چیزهای دیگر اتهامات که روسیه تا به حال دخالت در سال 2016 انتخابات در ایالات متحده.

مولر شارژ اینترنت تحقیقات آژانس (IRA) یک شرکت روسی و برخی از کارکنان آن با توطئه برای تضعیف وظایف فدرال کمیسیون انتخابات وزارت دادگستری (DOJ) و وزارت امور خارجه “برای جلوگیری از افشا و مقابله با نامناسب نفوذ خارجی در انتخابات آمریکا و در آمریکا نظام سیاسی.”

آنها گفته بود به طوری در حال اجرا تبلیغات آنلاین و ایجاد صفحات رسانه های اجتماعی و پست ها با هدف تحریک بخش در جامعه آمریکا و تضعیف اعتماد در سیستم دموکراتیک انتخابات پیش رو باشد.

این مسئول همچنین با هدف کنکورد و موسس آن یوگنی Prigozhin ادعا شرکت “کنترل بودجه توصیه می شود پرسنل و نظارت” ایرا.

به عنوان تمام متهمان مستقر در روسیه شد و شانس هر یک از آنها تا به حال محاکمه است. کنکورد, اما, استخدام اریک Dubelier و کیت Seikaly از نی اسمیت حقوقی و از طریق آنها به داوطلب به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

Dubelier خود را یک جانباز دادستان وقت و دوباره excoriated و تمسخر دادستان سیما اتهام “pettifoggery” گفت: مولر مردم در یک نقطه و صدا “بسیاری مانند” Tweety Bird و مولر “تحت تعقیب ضرب المثلی ساندویچ ژامبون.”

زمانی که مولر را گزارش نهایی گفت که ایرا کار بخشی از روسیه “اقدامات فعال” کمپین Dubelier اعتراض گفت: ایرا کیفرخواست حتی ادعا اتصال به دولت روسیه و دولت ایالات متحده بود prejudging شما در این مورد. در پاسخ یکی از دادستان گفت: “[Mueller] گزارش خود را می کند دولت در هر نقطه که دولت روسیه پشت اینترنت تحقیقات آژانس فعالیت است.” (pdf)

این گزارش در واقع متحده در قسمت: “در مجموع این تحقیقات ثابت شده است که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 از طریق ‘فعال اقدامات’ کمپین رسانه های اجتماعی انجام شده توسط ایرا, سازمان بودجه توسط Prigozhin و شرکت هایی که او کنترل می شود.” (pdf)

قاضی دادگاه منطقه Dabney فردریش یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب مستقر در واشنگتن گفت: ممکن است 2019 که “به نظر می رسد” دولت نقض دادگاه قوانین. او ممنوع دولت از ساخت “هر بیانیه عمومی که در پیوند به اتهام توطئه در کیفرخواست به دولت روسیه و یا آن سازمان است.” (pdf)

دادستان اذعان کرد که آنها صرف “قابل توجه” مالیات دهندگان منابع در این مورد اما استدلال وجود داشته است تحولات جدید ساخته شده است که آنها تجدید نظر کند.

یکی اعتراض خود را به کنکورد رفتار قبل از دادگاه.

دادستان گفت: متهم نادیده گرفته احضاریه نادیده گرفته و حکم دادگاه; کنکورد وکلا را به شدت تکذیب کرد. آنها گفتند که در پیروی موقع با هر دستور دادگاه و دادستان’ گسل مورد کشیده چرا که آنها منتظر تا ماه دسامبر به صدور اولین حکم و بارها و بارها ساخته شده بیش از حد گسترده ای از خواسته های به اسناد و مدارک.

در واقع قاضی دو بار گفت: دادستان به محدود کردن خود را احضاریه.

دادستان همچنین استدلال کرد که کنکورد که در حال حاضر چهره آمریکا و تحریم های, بعید است به رنج می برند “مجازات” و دادستان خطرات “قرار گرفتن در معرض از اجرای قانون ابزارها و تکنیک” در مورد استفاده می شود. هر دو از این استدلال به نظر می رسد که در حال حاضر اعمال می شود دو سال پیش.

دادستان در ادامه گفت آنها دیگر می تواند استفاده از برخی از شواهد خود را پس از آن قرار گرفتند طبقه بندی نقد و بررسی. روشن نیست که چرا دادستان موفق به پیش بینی این موضوع است.

مشکلات با تلاش این مورد بلافاصله به ناظران پس از کنکورد اولین قدم رو به جلو است.

“یکی از چیزهایی که شما هرگز می خواهید برای انجام شده است به متهم در یک مورد که شما آماده را امتحان کنید,” دادستان سابق فدرال اندرو مک کارتی گفت: روزانه تماس گیرنده در زمان.

به عنوان بخشی از کشف یک فاز که در طی آن هر دو طرف به دیگر دسترسی به شواهد دولت به کنکورد میلیون ها نفر از اسناد عمدتا مواد به دست آمده از رسانه های اجتماعی در شرکت ها, اما همچنین ایمیل های حساس و غیر عمومی اسناد و مدارک. بیش از 1000 از اسناد به بیرون درز آنلاین, FBI یافت (pdf).

در مارس 16, Friedrich اعطا حرکت به اخراج این مورد با تعصب که بدان معنی است که نمی توان آن را به ارمغان آورد به دادگاه. کیفرخواست علیه متهم دیگر از جمله ایرا و Prigozhin هنوز هم می ایستد اما آنها نمی خواهد اتهام مگر اینکه آنها ارائه خود را به ایالات متحده صلاحیت و یا به زندان گرفته شده در یک کشور با ایالات متحده معاهده استرداد. روسیه یکی نیست از آن.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im