دادستان درخواست فلین وکیل مشتری, ارتباطات, اشاره, بیشتر اتهامات

دادستان در این پرونده داد. ژنرال مایکل فلین خواسته دادگاه به آنها دسترسی به فلین ارتباطات با سابق خود وکلا. دادستان پیشنهاد آنها علاقه مند به اطلاعات است که می تواند کمک به آنها را به سطح هزینه های اضافی در برابر فلین.

ارتباطات با یکی از وکلا به طور معمول محافظت شده توسط وکیل مشتری امتیاز. دادستان استدلال کرد که فلین داد تا امتیاز آن زمانی که او را متهم به وکیل به او مشاوره بدی.

“هنگامی که متهم ادعا می کند که اعتقاد خود را باید خالی و یا حکم او کاهش می یابد چرا که خود را مشاور حرفه ای عملکرد بود به طوری که کمبود آن را نقض متهم در حقوق اساسی آن به شرح زیر است که متهم باید خود چشم پوشی وکیل مشتری امتیاز در آن صورت” دادستان گفت: در Feb. 9 دادگاه تشکیل پرونده (pdf).

فلین در حال حاضر وکیل سیدنی پاول اشاره کرد: “محدودیت وجود دارد” به دادستان’ استدلال ارائه شده برای این کار.

“من امیدوارم که ما می توانیم حتی رسیدن به یک توافق” او گفت: عصر فردا از طریق ایمیل. “ما در حال حاضر ارائه اسناد کلیدی و لغو امتیاز به این ارتباطات است.”

در یک Feb. 9 پاسخ به دادگاه پاول نشان داد فلین را تا دو هفته برای پاسخ به دادستان’ حرکت (pdf).

تقاضای

فلین سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس سابق اطلاعات نظامی در طول دولت اوباما التماس گناه در دسامبر. 1, 2017 به یک تعداد از دروغ گفتن به دولت است.

این اتهام را ناشی از یک Jan. 24, 2017 مصاحبه او به دو مامور اف بی آی: پیتر Strzok سابق FBI معاون مدیر عملیات ضد جاسوسی و نظارتی نماینده ویژه جو Pientka.

در بیانیه خود از جرم فلین نیز اعتراف به دروغ گفتن در لابی های خارجی کارهای اداری خود را در حال حاضر از بین رفته مشاوره فلین اینتل ، او متهم شده بود.

پس از فلین استخدام جدید وکلا سال گذشته او شروع به عقب براند و در حال حاضر درخواست دادگاه فدرال به او اجازه می دهد به عقب نشینی تقاضای خود را. او استدلال می کند که وکیل سابق به او مشاوره بد و رهبری او را به اعتراف به جرایمی که مرتکب نشده بوده.

او با اشاره به این که سابق وکلا از شرکت کاوینگتن و برلینگ حال تضاد منافع به خاطر آن بود که آنها آماده که از لابی های خارجی کارهای اداری بود و آن را در منافع خود را به اجتناب از سرزنش و فلین را سرزنش می کنند به جای.

کاوینگتن سخنگوی قبلا در پاسخ گفت: آن را نمی تواند اظهار نظر در مورد اتهامات با توجه به وکیل مشتری امتیاز.

“ما نمی هر گونه نظر بیشتر در این زمان” سخنگوی گفت: پس از آن ایمیل برای بار عصر.

هزینه های اضافی

دادستان پیشنهاد در تشکیل پرونده خود را که آنها ممکن است با استفاده از اطلاعات از کاوینگتن سعی کنید شارژ فلین با دروغ گفتن در لابی مقالات اگر دادگاه اجازه می دهد تا او را به عقب نشینی تقاضای خود را.

هر گونه محدودیت در دادگاه قرار می دهد که چگونه وکیل-اطلاعات مشتری استفاده می شود نباید “مانع دولت از تعقیب متهم به دروغ اگر هر گونه اطلاعاتی که او ارائه شده به مشاور بودند اثبات دروغ در این اقدام” گفتند.

آنها همچنین خواسته منطقه قاضی مورچه سالیوان “را مسلم و روشن است که مشاور [کاوینگتن] ممکن است اقدامات لازم را برای پشتیبانی کردن آنها از شهرت مقابله و دفاع در برابر متهم ادعای بی اثر کمک مشاور.”

در سال گذشته فلین در حال حاضر بخشی از خود چشم پوشی امتیاز داد و دادستان یادداشت از مکالمات او با Convington در تهیه لابی مقالات در اوایل سال 2017 به عنوان به خوبی به عنوان ایمیل بین آنها از آن زمان است.

پاول رفت و دادستان از طریق برخی از یادداشت ها در طول یک ماه ژوئن 27, بحث تخمگذاری مورد که فلین بود صادقانه با وکلا و وابسته به آنها برای تکمیل لابی مقالات به درستی.

چنین فلین کاهش یافته است به می گویند که او امضا مقالات دانستن وجود دارد نهفته در آنها است.

که خشم اصلی دادستان براندون ون Grack با توجه به یادداشت ها را از ژوئن 27 کنفرانس تلفنی (pdf).

“بدون [فلین] عمدا/آگاهانه [اظهارات نادرست,], آن را ندارد و این یک جرم” ون Grack گفت: “بسیار گرم” صدای نت می گویند.

فلین از ادعایی است که دادستان باید سعی در مقابله به مثل در برابر او. او خواسته سالیوان به اخراج این مورد برای دولت و سوء رفتار “به نفع عدالت است.”

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im