قانون پیشنهاد شده به ایالات متحده اجازه می دهد برای کار با هواوی در استانداردهای 5G جلسات – گزارش

مانیل فیلیپین – چین Huawei ممکن است به زودی قادر به کار با شرکت های آمریکایی برای تنظیم استانداردهای جدید شبکه های 5G با توجه به رویترز, گزارش, پنج شنبه, مه 7 فیلیپین زمان.

منابع ناشناس نقطه به نقطه نگران احزاب در آینده نزدیک به امضای کردن در یک قانون جدید که اجازه می دهد این محاصره شرکت برخی از راه گریز در آمریکا. وزارت بازرگانی ایالات متحده قرار داده Huawei در یک “نهاد فهرست” در مارس 2019 ترک بسیاری از شرکت های ایالات متحده قادر به کار آزادانه با بزرگترین تجهیزات مخابراتی ارائه دهنده بدون مجوز ویژه است.

گوگل یکی از بزرگترین نمونه هایی از شرکت های ایالات متحده تحت تاثیر قرار توسط Huawei در فهرست سیاه با سابق قادر به ارائه دومی با مجوز آن سیستم عامل آندروید و گوگل خدمات تلفن همراه.

وزارت بازرگانی لیست سیاه هواوی بیش از اتهام نگرانی های امنیتی. ما در طول سال به خواست متفقین به جعبه Huawei کردن به خصوص وقتی که می آمد به اجرای از 5G زیرساخت ها است. به گزارش رویترز گفت که این حرکت را با قرار دادن ما در یک نقطه ضعف در “استانداردهای تنظیم جلسات” برای آینده ارتباطات زیرساخت با Huawei ظاهرا به دست آوردن “یک صدای قوی تر به عنوان ما مهندسین عقب نشسته در سکوت است.”

آن است که در این استانداردها جلسات که شرکت قادر به رقابت خود را برای فن آوری و اختراعات در نظر گرفته شود ضروری به استاندارد این گزارش گفت:.

تحت این شرایط دو نفر آشنا با این موضوع به رویترز گفت که این اداره در حال آمدن است تا با یک قانون جدید برای رسیدگی به این موضوع است. این قانون در حال حاضر پیش نویس و موضوع را به تغییر ما اجازه خواهد داد که شرکت های ما و مهندسین برای شرکت در این استاندارد تنظیم جلسات و سازمان های که در آن Huawei نیز یک عضو.

پیش نویس گزارش شده است تحت بررسی نهایی است و می باید برای رفتن تحت ترخیص از سازمان های دیگر نیز هست — یک فرایند است که هیچ جدول زمانی قطعی است و ممکن است باز کردن قانون پیشنهاد شده برای اعتراض از دیگر سازمان ها.

پیش نویس تحت بررسی نهایی در وزارت بازرگانی و در صورت پاک را به سازمان های دیگر برای تصویب به مردم گفت. معلوم نیست چه زمانی کامل روند خواهد شد و یا اگر یکی دیگر از آژانس شی.

برخی از مقامات آمریکایی ابراز داشته اند نیاز به اصلاح قوانین در برخورد با Huawei به منظور تعادل هر دو امنیت و داشتن یک صدای در حال توسعه استانداردهای 5G.

این گزارش همچنین اشاره کرد که در آوریل 6 سناتور آمریکا با ارسال نامه ای به وزرای امور بازرگانی دولت دفاع و انرژی بخش برای درخواست فوری مقررات که تا حدودی جایگزین قوانین در نهاد فهرست و اجازه می دهد تا ما را به شرکت در استانداردهای جلسات. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de