کاوشگر دستور داد به CRPF jawan بازداشت در کارناتاکا بیش از مستند نقض

بنگلور: یک CRPF جوان بازداشت شده است در کارناتاکا برای گفته هجوم COVID-19 مستند هنجارها با نیروی شبه نظامی در نظر گرفتن قوی استثنا به ‘بدرفتاری’ پس از آن درخواست سفارش داده شده توسط دولت ،

دولت DGP Praveen Sood دستور تحقیق در این حادثه که باعث شده یک ردیف پس از یک ویدئو از آن ویروسی رفت.

در این کلیپ برخی از پلیس پاسبان ظاهرا دیده می شود ضربه CRPF سرباز Sachin Spike با چوب در Belagavi.

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی Spike شد لباسشویی دوچرخه خود را هنگامی که یک تیم پلیس رسیده نقطه و شروع به ضرب و شتم او را برای پوشیدن ماسک در طول مستند.

جدی گرفتن نظر ‘بدرفتاری’ پرداخت به آن کبرا تکاور های CRPF نوشته است نامه ای به کارناتاکا پلیس خواستار رسیدگی به این موضوع است.

در نامه ای به DGP کارناتاکا اضافی مدیر کل پلیس CRPF سانجی Arora گفت: Spike تمیز کردن دوچرخه خود را هنگامی که یک زد و خورد رخ داده بین او و پلیس بیش نیست با پوشیدن ماسک.

Arora نوشت: “Spike بود و شتم و بدرفتاری قبل از اعضای خانواده خود و رژه به ایستگاه پلیس پابرهنه که در آن او نگه داشته در زنجیر و دستبند.

از موشکافی های ویروسی در رسانه های اجتماعی آشکار است که رفتار پرسنل پلیس بود و نه شهروند محور.”

این CRPF ADGP همچنین گفت: ‘نامطلوب’ وضعیت می تواند اجتناب شده است اگر کارناتاکا پلیس گرفته بود CRPF سلسله مراتب به اعتماد به نفس قبل از دستگیری.

در پاسخ Sood دستور تحقیق در این موضوع است.

او در توییتی که IGP Belagavi خواسته شده است به انجام یک پروب به این حادثه مربوط به CRPF پاسبان. اقدام خواهد شد در برابر گناه پس از دریافت گزارش ،

با توجه به منابع اصلی وزیر Basavaraj Bommai کارگردانی کرده است دولت, رئیس پلیس به انجام یک تحقیق مفصل به این حادثه.

محکوم کردن دستگیری, Karnataka آبیاری وزیر رامش Jarkiholi به دنبال انتشار CRPF jawan.

“این اشتباه بود در بخشی از پاسبان به بیمار درمان CRPF اصالح و پرس و جو انجام می شود در برابر گمراهان پلیس” گفت: jarkiholi در آزادی مطبوعات.

اما سرپرست پلیس از Belagavi منطقه Laxman Nimbargi دفاع از دستگیری Sawant.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de