نرم افزار ورزشی برای از سرگیری در کالیفرنیا در استادیوم با هواداران: Newsom

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که ورزش حرفه ای در گلدن استیت می تواند راه اندازی مجدد در استادیوم در اوایل ژوئن 1, اما بدون فن.

این اخطار برای از سرگیری این است که “ما این خطوط روند” به معنی ادامه داد: کاهش عفونت و بستری شدن در بیمارستان Newsom گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در مورد این دولت در پاسخ به COVID-19, بیماری که ناشی از CCP (دیروز), ویروس, رمان coronavirus پدید آمده است که از ووهان و منجر به جهانی همه گیر.

بیش از دو هفته گذشته در کالیفرنیا دیده است 7.5 درصد کاهش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و 8.7 درصد کاهش در تعداد بیماران نیاز به مراقبت های ویژه Newsom گفت.

“رویدادهای ورزشی, نرم افزار ورزشی—در اولین هفته از ماه ژوئن بدون تماشاگر و تغییرات و بسیار تجویزی شرایط نیز می تواند شروع به حرکت به جلو” دموکراتیک فرماندار گفت: به عنوان منطقه خلیج سان فرانسیسکو باز می شود برای تولید و تدارکات و منظقه خدمات خرده فروشی.

test in Bolinas
متخصصان پزشکی انجام آزمایشات COVID-19 در Bolinas کالیفرنیا در آوریل 20, 2020. (کیت Munsch/فردا نیوز)

طرفداران ورزش در دولت گذشته قادر به گرفتن یک حرفه رویداد ورزشی در مارس 11, زمانی که دو تیم محلی میزبانی لیگ ملی هاکی بازی—یکی از پادشاهان لس آنجلس و دیگر Anaheim Ducks.

Newsom اظهارات پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: او را تشویق تیم های ورزشی حرفه ای در وزارت امور خارجه به بازی بازی های بدون فن.

“نیویورک دولت کمک خواهد کرد که این مهم ورزشی franchises برای انجام درست آن. هاکی و بسکتبال و بیس بال, فوتبال, هر کس می تواند بازگشایی, ما, آماده, مایل و قادر شریک” کومو گفت: “من فکر می کنم این است که در بهترین منافع همه مردم و در جهت منافع ایالت نیویورک است.”

می آید بعد از ارشد مقامات بهداشت عمومی بیان رزرو در مورد اینکه آیا ورزش حرفه ای قادر خواهد بود به سر در همه این سال است.

Dr. Anthony Fauci, عضو, کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: نیویورک تایمز در مصاحبه ای در اواخر مارس که تماشاگر ورزشی ممکن است نیاز به ماندن در انتظار برای بقیه سال اگر ایمنی بازیکنان و طرفداران نمی توانید مطمئن باشید.

“ایمنی برای بازیکنان و طرفداران trumps همه چیز” Fauci گفت. “اگر شما نمی توانید تضمین ایمنی پس از آن متاسفانه شما در حال رفتن به مجبور به نیش گلوله و می گویند” ما ممکن است مجبور به رفتن بدون این ورزش برای این فصل است.'”

Italy
سلامت کارکنان کنترل درجه حرارت بدن از تمیز کردن کارکنان ورود در یوونتوس استادیوم قبل از یک مسابقه فوتبال در شهر تورین ایتالیا در 8 مارس سال 2020 است. (Vincenzo پینتو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

او گفت: “کلید اصلی برای آوردن ملت ورزشی صنعت از مستند گسترده است COVID-19 تست ارائه می شود که نتایج سریع و هشدار داد که سوق دادن به بازگشایی بیش از حد به زودی خواهد “فقط خودمان حق بازگشت نفوذ ما در چند هفته پیش.”

“من دوست دارم که قادر به ورزش بازگشت,” او اضافه شده است. “اما به عنوان یک مقام بهداشتی و یک پزشک و یک دانشمند باید بگویم در حال حاضر زمانی که شما نگاه کنید در کشور ما برای آن آماده نشده است.”

Fauci گفت: بخشی از تدریجی و اندازه گیری روش برای از سرگیری ورزشی می تواند شامل بازیکنان رقابت در استادیوم, sans طرفداران.

“و سپس تست تمام بازیکنان و مطمئن شوید که آنها منفی و نگه داشتن آنها را در یک محل که در آن آنها ندارد و تماس با کسی در خارج که شما نمی دانید که آیا آنها مثبت یا منفی” Fauci اضافه شده است.

ورزش لیگ شده اند و آماده سازی برای راه اندازی مجدد با ESPN در گزارش پیش نویس بازگشت-به-بازی بازی طرح را با لیگ اصلی بیس بال است که شامل دستورالعمل های در حال اجرا بیش از 10 ، 000 COVID-19 آزمون در هر هفته و تنظیم استادیوم فعال اجتماعی فاصله.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de