بخش خصوصی به سطح شیب دار بالا تولید COVID-19 تست کیت توان در آزمایشگاه کافی برای صفحه نمایش تمام: مدیر عامل شرکت

پانزده شرکت های خصوصی باید ramped تا تولید COVID-19 کیت های آزمایش برای میلیون ها نفر برای کمک به دیدار با عمده ایالات متحده کمبود در قابلیت های تشخیصی پس از غذا و داروی آمریکا (FDA) آنها را حل اضطراری با استفاده از تصویب بین مارس 12 و 27 ماه مارس است.

قبلا تست کیت های توزیع شده به دولت های محلی و آزمایشگاه که توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) تا به حال اجزای معیوب و تولید مجمل نتایج. برای بیش از پنج هفته پس از اولین متحده مورد تایید شد تنها هفت آزمایشگاه در نیویورک توانایی تست برای CCP ویروس به صورت محلی. فرمانداران سراسر کشور شده اند التماس برای بیشتر کیت های آزمایش.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت اجازه CCP ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

حتی تجاری با پشتوانه و مصوبات قانونی محدود تست زیرساخت ها در بیمارستان ها و در دسترس بودن پرسنل به انجام آزمایشات منجر به تنگنا, سورین Schwan, مدیر عامل شرکت COVID-19 کیت تست کننده روشه و گفتگو کرد.

روشه

Epoch Times Photo
Roche Diagnostics شرکت مدیر عامل متی Sause ارائه سخنرانی در یک کنفرانس خبری که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اعلام اضطراری ملی در واکنش به جهانی در حال انجام coronavirus همه گیر در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن در 13 مارس سال 2020 است. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

Roche سوئیس بر اساس چند ملیتی بهداشت و درمان شرکت دریافت اضطراری با استفاده از مجوز برای اول آن تجاری COVID-19 آزمون از FDA در مارس 13, با توجه به شرکت در بیانیه ای. این شرکت در ماه می تواند تولید میلیون ها نفر از آزمون ها که سازگار با 110 از رچ را به طور کامل خودکار آزمایشگاه سیستم های موجود در ایالات متحده و 717 بیشتر در سراسر جهان با توجه به نزدک گزارش. توان روشه آزمایشگاه تجهیزات متفاوت در مدل از 96 نتایج در حدود 3 ساعت به 960 نتایج در 8 ساعت ،

این شرکت شروع به کشتی خود کیت های آزمایش به بیمارستان ها و آزمایشگاه ها به میزان 400,000 یک هفته در اوایل ماه مارس با توجه به نزدک گزارش.

Schwan گفت که تست ظرفیت در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها با توجه به تعداد پرسنل که می توانید انجام تست کافی برای تست و انجام این کار ممکن است تاخیر در تشخیص زمان برای بیماران در معرض خطر. تنها کسانی که به نمایندگی از بالا انتقال خطر و آن نشان دادن علائم CCP ویروس باید آزمایش او اضافه شده است.

Long Island Laboratory To Start Semi-Automated Coronavirus Testing
یک تکنسین آزمایشگاه شروع نیمه اتوماتیک تست برای COVID-19 در Northwell سلامت Labs در دریاچه موفقیت نیویورک در تاریخ 11 مارس سال 2020 است. (اندرو Theodorakis/گتی ایماژ)

Thermo Fisher Scientific

FDA نیز صادر اضطراری با استفاده از مجوز به Thermo Fisher Scientific آمریکایی تدارک برای زندگی علوم تحقیقات در مارس 13 برای آن COVID-19 کیت تست. ترمو فیشر کیت تست می تواند ارزیابی تا 94 نمونه در یک زمان با چهار ساعت زمان چرخش با توجه به شرکت در بیانیه ای.

این شرکت گفت که به دنبال تولید حدود 2 میلیون آزمون در هر هفته با برنامه های شیب دار تولید به 5 میلیون در هر هفته در طول ماه آوریل است.

ترمو فیشر مدیر عامل شرکت Marc کاسپر CNBC گفت که آزمون آن کیت عرضه شده اند به 200 آزمایشگاه های سراسر کشور که به مطب یا مراکز تست می توانید ارسال خود را در نمونه های بیمار.

علاوه بر این شرکت لیتوانیایی-بر اساس تابعه ترمو فیشر علمی بالتیک خواهد بود و تولید کیت های آزمایش برای تشخیص COVID-19 در لیتوانی با توجه به یک دولت آزادی مطبوعات در روز دوشنبه گزارش داد پخش عمومی LRT.

تنها برخی از اجزای کیت های آزمایش تولید خواهد شد در لیتوانی و برخی از خواهد بود وارداتی از کشورهای دیگر است. تست کیت های تولید شده در لیتوانی در نظر گرفته شده برای لیتوانیایی بازار LRT گزارش شده است.

“این خبر خوبی برای ما به خصوص با توجه به مشکلات ما روبرو هستند و امروز هر دو در تهیه کیت های آزمایش و در آوردن آنها از خارج از کشور” لیتوانیایی نخست وزیر Saulius Skvernelis گفت: گزارش بالتیک بار.

ظرفیت سیستم تست استفاده می شود در لیتوانی خواهد شد تا 2000 آزمون در روز, با توجه به خروجی.

Abbott Laboratories

Epoch Times Photo
این 6 جولای 2018, عکس نشان می دهد یک نشانه در یک Abbott Laboratories, facilty در نورث شیکاگو بیمار است. (استیو Lundy/هرالد روزانه از طریق AP)

در مارس 18, FDA نیز اعطا اضطراری با استفاده از مجوز به شرکت بهداشت و درمان Abbott Laboratories, فروش کیت های آزمایش برای COVID-19. ابوت در پاسخ بلافاصله حمل و نقل 150,000 کیت های آزمایش و سطح شیب دار تولید تا 1 میلیون آزمون در هر هفته با توجه به شرکت در بیانیه ای.

ابوت تست کیت های تولید شده در ایالات متحده و ساخته شده انجام شود در ابوت تست تجهیزات است که در حال حاضر نصب شده در 175 بیمارستان ها و آزمایشگاه ها در سراسر ایالات متحده در بیانیه ای گفت:. توان ابوت کیت های آزمایش هستند تا 470 آزمون در 24 ساعت در هر دستگاه.

ابوت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مایل D. سفید در بیانیه ای گفت: “یک چالش جهانی مانند coronavirus نیاز به تعهد و همکاری همه کسانی که توانایی کمک به این آدرس.”

“این یک مثال از آنچه که مردم می تواند رسیدن به زمانی که آنها می آیند با هم در یک لحظه نیاز” جان هاکت ، بخشی معاون رئیس جمهور از پژوهش های کاربردی و فناوری در ابوت و گفتگو کرد.

ایزابل ون Brugen و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im