فلوریدا-بر اساس کارائیب شاهزاده خانم است که برش آن سفر کروز کوتاه پس از یک گوارشی شیوع بیماری که بیمار بیش از 370 نفر—به عنوان شاهزاده Cruises هایش با نگرانی از coronavirus در هیئت مدیره یک کشتی در ژاپن است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: حدود 11 درصد از 3,035 مسافران یا 345 تبدیل شده اند بیمار است. حدود 26 از 1,161 خدمه نیز بیمار است.

شیوع این بیماری هیچ ربطی به چینی coronavirus شیوع آن نهفته است دیگر کشتی های کروز در سراسر جهان است.

“این است که بسیار غیر معمول و توسعه ما به اشتراک بگذارید ناامیدی از مهمانان ما” شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت. “با این حال سلامت و ایمنی ما مهمانان و خدمه اولویت ما است و در همکاری با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن تصمیم گرفته شد از فراوانی از احتیاط در این نمونه خاص به قطع کروز.”

مسافران را دریافت 50 درصد هزینه و اعتباری به ارزش 50 درصد از کروز خود را. آن اضافه شده که این کشتی در حال حاضر قایقرانی به پورت های باتلاقی در فورت Lauderdale و خواهد رسید پنج شنبه.

کارائیب شاهزاده خانم خواهد شد و سپس رزومه خود برنامه است که میله میله به ترک on Feb. 16 از پورت نیزار.

CDC گفت: کشتی را دریافت خواهد کرد “فوق العاده بهداشت و نظافت” و بررسی تیم وارد خواهد شد به بررسی شیوع.

روشن نیست چه چیزی باعث گوارشی شیوع اما نورو ویروس بوده است و مقصر در تعدادی از مشابه شیوع بیماری در کشتی های کروز. ده ها تن از مسافران مریض شدم از نورو ویروس در حماسه روح از کشف کشتی کروز در این هفته با توجه به شرکت در روز سه شنبه.

و صدها نفر از مسافران بیمار از نورو ویروس در رویال کارائیب واحه دریاها در ماه گذشته. CDC گفت: 561 مسافران و 31 خدمه بودند برای درمان این بیماری گزارش شده در ایالات متحده آمریکا امروز.

نورو ویروس نیز مقصر محلی مقامات بهداشت برای شیوع است که بیمار حدود 200 نفر در یک Lousiana کازینو در اوایل این هفته.

cruise ship quarantined
مسافران منتظر در کابین خود در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز در Daikoku اسکله که در آن آن است که resupplied و تازه تشخیص داده شده coronavirus موارد گرفته شده برای درمان به عنوان آن را همچنان در قرنطینه پس از تعدادی از 3,700 مردم در هیئت مدیره تشخیص داده شد با کروناویروس جدید در یوکوهاما ژاپن در فوریه. 10, سال 2020 است. (کارل دادگاه/گتی ایماژ)

در همین حال شاهزاده Cruises شده است مجبور به نگه داشتن آن الماس شاهزاده کشتی تحت قرنطینه در سواحل ژاپن است. مقامات بهداشتی این هفته تایید کرد حدود 135 مورد از coronavirus در کشتی پس از یک مسافر از هنگ کنگ تایید شد که قرارداد این ویروس.

“ما باید به درستی آدرس ناخرسندی و نگرانی از شهروندان ما” گفت: وزیر بهداشت Katsunobu Katō گزارش Mainichi در روز دوشنبه.

شاهزاده Cruises گفت: این امر بازپرداخت کامل کرایه برای مسافران از جمله سفر, حمل و نقل زمینی و بلیط هواپیما و هزینه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im