شاهزاده اندرو به عهده نیروی دریایی ارتقاء در پی اپستاین رسوایی

PRINCE ANDREW. Britain's Prince Andrew is to defer an honorary Navy promotion having stepped back from frontline royal duties over his links to convicted sex offender Jeffrey Epstein, the Buckingham Palace says. File photo by John Thys/AFP

شاهزاده اندرو. بریتانیا را از شاهزاده اندرو به تسلیم افتخاری نیروی دریایی ارتقاء داشتن پا را از خط مقدم سلطنتی وظایف خود لینک کلیک کنید برای محکوم مجرم جنسی جفری اپستین به کاخ باکینگهام می گوید. فایل عکس از جان Thys/AFP

LONDON, United Kingdom – بریتانیا شاهزاده اندرو به تسلیم افتخاری نیروی دریایی سلطنتی ارتقاء پس از او پا را از وظایف سلطنتی را بیش لینک کلیک کنید برای محکوم مجرم جنسی جفری اپستین کاخ باکینگهام گفت: پنج شنبه, مارس 7.

سابق افسر نیروی دریایی که دیدم سرویس به عنوان یک خلبان هلی کوپتر در طول سال 1982 جنگ با آرژانتین در فالکلند جزیره راه اندازی شد برای تبدیل شدن به یک دریاسالار برای 60 سالگرد تولد در فوریه 19.

اما یک سخنگوی کاخ گفت: اندرو خواهد عقب راندن ارتقاء تا زمانی که او می تواند رزومه کامل وظایف سلطنتی.

او عقب نشینی از سلطنتی نقش در ماه نوامبر پس از انکار اتهامات که او تا به حال تا به حال رابطه جنسی با یک دختر 17 ساله تهیه شده توسط اپستین ثروتمند سرمایه مرده یافت در زندان ایالات متحده در ماه اوت گذشته در حالی که در انتظار به اتهام قاچاق افراد زیر سن قانونی.

ارشد royals درمان به عنوان خدمت اعضای نظامی.

“توسط کنوانسیون دوک یورک (اندرو) خواهد بود در خط برای ارتقاء در 60 سالگرد تولد” از سخنگوی گفت.

“پس از تصمیم او رویال حضرت به قدم به عقب از وظایف برای آینده قابل پیش بینی دوک یورک خواسته است وزارت دفاع اگر این تبلیغ ممکن است به تعویق افتاده است تا زمانی که او رویال حضرت را برمی گرداند به وظیفه عمومی.”

اعلام کردند دولت بریتانیا گفت که آن را تا به حال تغییر سیاست پرواز پرچم سلطنتی تولد.

دولت وجود دارد گفت: “بدون شرط” برای مقامات محلی به منظور بالا بردن پرچم برای اندرو 60 به دلیل تصمیم خود را به مرحله بازگشت از وظایف.

اما کلیسای وستمینستر – تاریخی در مرکز لندن محل هر سلطنتی تاج پس از 1066 و میزبان 16 عروسی سلطنتی – گفت: آن را هنوز هم صدای آن زنگ برای شاهزاده.

“زنگ پله هستند برای تولد HM ملکه و والاحضرت دوک ادینبورگ و فرزندان خود را” یک سخنگوی گفت.

نقطه عطفی تولد می آید هفته پس از واکنش شدید در برابر اندرو, ملکه الیزابت دوم, پسر برای یک مصاحبه تلویزیونی که در آن او در دفاع از خود دوستی با اپستاین.

آمریکا دادستان ماه گذشته گفت: اندرو ارائه شده بود “صفر همکاری” به بررسی اپستاین فعالیت های. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de