فشار در Inoue را به نفع خود بیش از Casimero

GEARING UP. John Riel Casimero wants to make sure he’s packing enough power against Naoya Inoue. Photo from MP Promotions

دنده. جان Riel Casimero می خواهد به مطمئن شوید که او بسته بندی به اندازه کافی قدرت در برابر Naoya Inoue. عکس از تبلیغات MP

مانیل فیلیپین – جان Riel Casimero مناسب است, بعد از همه.

این Naoya Inoue نه او که احساس فشار در وحدت خروس وزن عنوان دوئل در روز شنبه, مارس 25 (پنج شنبه, مارس 26 فیلیپین زمان).

“در حال حاضر من احساس به عنوان اگر من حمل تمام وزن بر روی شانه های من. اگر من برنده یک مسابقه در این سطح در حال حاضر من فکر می کنم من در آینده دشوار خواهد بود” Inoue گفت: ژاپن رو به جلو است.

“اگر من قادر به قرار دادن بر روی پر شور بازی در لاس وگاس به اعتقاد من بوکس تبدیل خواهد شد و بیشتر محبوب در ژاپن است. وجود دارد یک رویا به این حرفه به دلیل وجود دارد هیچ محدودیتی برای مقدار شما می توانید کسب درآمد در بوکس.”

دیگر از نظر مالی و آوردن حلقه افتخار به کشور خود Inoue جهانی بوکس انجمن (سوپر) و فدراسیون بین المللی بوکس قهرمان خروس وزن می خواهد برای تبدیل شدن به قهرمان بی چون و چرای از 118 پوند بدست آورد.

به همین دلیل او به آسانی در پاسخ به چالش Casimero جهانی بوکس سازمان پادشاه برای یک عنوان دوئل. (بخوانید: Casimero نگه می دارد بدون ترس از Inoue)

با وجود استرلینگ 19-0, 16 knockouts رکورد Inoue معتقد است آموزش های سخت را هنوز هم می تواند کلید پیروزی بر Casimero (29-4, 20 knockouts).

Inoue که گفت: شکسته استخوان مداری او پایدار در برابر Nonito donaire به طور کامل شفا داد او تجسم مبارزه نه فقط یکی (Casimero) اما مخالفان مختلف هنگامی که او را در سالن ورزش.

مباهات 84% حذفی درصد به 26 ساله Inoue در نظر دارد که شامل Casimero, 31 در میان قربانیان خود را.

Casimero, البته, نیز احساس می کند او بسته به اندازه کافی قدرت برای تسخیر ژاپنی هیولا و شوک جهان که نصب شده تا او را بزرگ underdog در 12 طفیلی.

“من می خواهم به نشان می دهد من واقعی هیولا” گفت: Casimero که در حال حاضر به نظر می رسد پاره پاره از عکس های ارسال شده توسط MP (Manny Pacquiao) تبلیغات جمهور شان گیبونز.

Casimero در میامی, فلوریدا, ساختمان, خود, فیزیکی, قدرت و استقامت, تحت هدایت قدرت و تهویه گورو یادداشت Heredia.

Inoue, از سوی دیگر, آموزش بازگشت به خانه و پرواز به ایالات متحده آمریکا یک ماه قبل از مبارزه خود را با Casimero. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de