آماده سازی طرح برای مبارزه با covid19 تاثیر اقتصادی بر جای پای جنگ: بعد از ظهر به وزرای

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه خواسته اتحادیه وزیران به آماده سازی یک طرح برای وزارتخانه متبوع شامل تاثیر اقتصادی covid-19 در جای پای جنگ در حالی که تصریح می کند که این بحران یک فرصت برای افزایش “را-در-هند’ ابتکار و کاهش وابستگی به کشورهای دیگر است.

هر وزارت باید شناسایی 10 تصمیمات کلیدی و 10 اولویت مناطق تمرکز پس از 21 روز مستند به پایان می رسد مودی گفت: در حالی که ریاست جلسه شورای وزیران برگزار شد برای اولین بار از طریق ویدئو کنفرانس در میان کشور های گسترده ای مستند برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

“وزارتخانه ها باید آماده تداوم کسب و کار برنامه ریزی و آماده برای مبارزه با تاثیر اقتصادی covid-19 در جای پای جنگ. بحران است و همچنین فرصتی برای افزایش, را در هند و کاهش وابستگی به کشورهای دیگر” مودی گفت: وزیران با توجه به بیانیه رسمی است.

صحبت کردن در مورد کشاورزان و برداشت محصولات زراعی مودی خواسته وزیران به کشف استفاده از راه حل های نوآورانه مانند “کامیون aggregators’ روی خط برنامه مبتنی بر خدمات تاکسی برای اتصال کشاورزان با mandis.

او دوباره تاکید کرد که مستند اقدامات و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای نیاز به رفتن دست در دست.

مودی گفت: وزرا باید در تماس با وزارت امور خارجه و مقامات منطقه ارائه راه حل برای مشکلات اورژانس و تدوین و فرموله کردن منطقه در سطح میکرو برنامه ای برای مبارزه با coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 4000 نفر کشته و حداقل 109.

وزیران ارائه بازخورد به نخست وزیر در مراحل گرفته شده برای دیدار با چالش های در مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر.

این شاید اولین بار در تاریخ این کشور است که در جلسه شورای وزیران و یا کابینه برگزار شد تقریبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de