زنان باردار و کودکان نوپا در میان صدها نفر از Keralites رشته در ایتالیا فرودگاه

کوچی: صدها نفر از Keralites از جمله زنان باردار و نوزادان در حال سرگردان در فرودگاه در ایتالیا به عنوان شرکت های هواپیمایی را تکذیب کرد اجازه شبانه روزی.

“ما مطلع از سفر بان کی مون پیش از آن. و زمانی که ما به فرودگاه با شرکت هواپیمایی مقامات اجازه را تکذیب کرد و گفت که هند تحمیل کرده است ممنوعیت مسافران از ایتالیا. ما می تواند اجازه داده می شود به پرواز تنها پس از تولید گواهی پزشکی. پس از هشدار قرمز صادر شده است در بسیاری از مناطق در ایتالیا ما نمی توانیم به عقب” گفت: یکی از مسافران سرگردان در Flumicino فرودگاه با توجه به گزارش Manorama News.

“ما در حال گرفتن به اندازه کافی مواد غذایی از فرودگاه و نه نمایندگان مردم مانند نمایندگان مجلس و یا MLAs در حال دخالت در این برای حل و فصل بحران. ما گیر شده است در فرودگاه برای بیش از 48 ساعت است. ما را ساخته اند آن را روشن است که ما با رعایت تمام دستورالعمل از وزارت بهداشت و نه نقض دستورالعمل های قرنطینه” گفت: یکی دیگر از مسافر.

“ما رزرو بلیط های امارات از پرواز از رم به دبی و اتصال پرواز از دبی به کوچی. اما شرکت هواپیمایی مقامات اصرار برای گواهی پزشکی. به ما گفته شد در مورد دولت هند تصمیم در حالی که ایستاده در صف برای, بررسی, که در آن ما باید رفتن پرسید:” یک زن جوان در این فیلم کوتاه که به اشتراک گذاشته شده به رسانه ها.

در همین حال برخی از Keralites در ایتالیا گفت که حتی اعضای خانواده خود را دلسرد آنها را از بازگشت به خانه.

“من کار کرده اند در اینجا در سن خانه برای چند دهه. وضعیت در این کشور به ویژه در شمال ایتالیا قبر است. هر چند که من تلاش کرده اند به بازگشت به کرالا اعضای خانواده من به من دلسرد کرد و گفت که مردم با داشتن نگرش خصمانه به ایتالیا بازگشت افراد گفت:” یک چاق, صفحه اصلی, پرستار مشغول به کار در ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im