زن زنده می ماند, وحشیانه, حمله اراذل و اوباش در دهلی نو ارائه معجزه نوزاد

برای 30 سال شبانه پروین آن چیزی بود مرتب کردن بر اساس یک معجزه — تولد یک نوزاد سالم پسر پس از بازمانده یک, وحشیانه, حمله اراذل و اوباش که لگد و ضرب و شتم او و همسرش در شمال شرقی دهلی Karawal نگر.

خانه خود را تنظیم شعله ور توسط اوباش خانم پروین خانواده است که در حال حاضر سنجاق امید خود را به این نوزاد که آنها به نام “کودک معجزه”.

خانم پروین به او دو بچه و مامان در خواب بودند در داخل خانه در جمعه شب زمانی که اراذل و اوباش barged به خانه خود را.

روایت مصیبت خود را خانم پروین را در Nashima گفت PTI “آنها پرتاب مذهبی تهمت ضرب و شتم من ، برخی از آنها حتی لگد دختر من در قانون در شکم…به من رفت و برای محافظت از او آمدند شارژ در من… ما فکر می کنیم نمی خواهد زنده ماندن آن شب. اما با فضل خدا ما به نحوی موفق به فرار از چنگال شورش.”

“ما با عجله پروین به نزدیک ترین بیمارستان اما پزشکان وجود دارد از ما خواست برای رفتن به Al-hind بیمارستان که در آن او تحویل یک نوزاد پسر در چهارشنبه,” او اضافه شده است.

با وجود از دست داشتن خانه خود را برای بیش از دو دهه و تمام وسایل او خانواده غلبه بر شوک اولیه و در حال حاضر بسیار خوشحال با تولد “کودک معجزه”.

Ms Nashima گفت که او تا به حال هیچ سرنخی که در آن خانواده را پس از Ms پروین از بیمارستان مرخص شد.

“این همه رفته وجود دارد. هیچ چیز باقی مانده است. شاید ما را به برخی نسبت به محل و ببینید که چگونه ما می توانیم دوباره ساختن زندگی ما,” او گفت:.

علی 6 برگزار شد که یک روز برادر, نوازشگر پیشانی او گفت: “من به مراقبت از او را برای همیشه لطفا برای و نجات او از هر بیمار است.”

خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت در شمال شرق دهلی است ادعا 38 زندگی می کند و تا کنون در سمت چپ بیش از 200 نفر مجروح شدند. دیوانه وار اوباش به آتش کشیدند و خانه و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و حلیم سنگ در محلی و پرسنل پلیس.

Jaffrabad, Maujpur, Babarpur, Yamuna Vihar, Bhajanpura, Chand باغ و شیو Vihar در میان مناطق عمدتا متاثر از درگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de