بارداری مرکز مشاوره شکایت نیویورک بیش از قانون وادار Pro-سقط استخدام

یک بحران بارداری مرکز است که کمک به زنان باردار و نوزادان در زمینه مذهبی تبعیض پرونده های حقوقی در دادگاه فدرال برای جلوگیری از دو قانون که نیروی گروه های غیر انتفاعی و سازمان های مذهبی در نیویورک به استخدام افرادی که مخالف باورهای خود را.

یک بحران بارداری, مرکز, گاهی اوقات به نام دوران بارداری, مرکز منابع ارائه می دهد زنان جایگزین به سقط جنین از جمله مشاوره در مورد تصویب و گاهی کمک های مالی. به طور کلی چنین مراکزی هستند که توسط مسیحیان و برخی از دریافت بودجه دولت است.

EMC خط مقدم بحران بارداری, مرکز امیدوار است برای جلوگیری از ایالت نیویورک از اجرای این به اصطلاح رئیس لایحه یا لایحه در مجلس سنا 660 که مجلس قانونگذاری ایالتی تصویب در 2019. اندازه گیری منع کارفرمایان از تبعیض علیه نگر استخدام در حساب از باورهای خود را در مورد سقط جنین. شهر نیویورک تصویب یک قانون مشابه چندی پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات به امضا رسید و دولت در سطح, رئیس, لایحه در ماه نوامبر و مرکز نیز در تلاش برای توقف اجرای این شهرستان ،

شیکاگو-بر اساس توماس جامعه عمومی-بهره قانون شرکت متخصص در آزادی مذهبی مسائل مربوط به ثبت یک طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه دولت در آلبانی و دیگر در مقابل این شهرستان در بروکلین به نمایندگی از این مرکز است.

EMC مقدم نام کسب و کار. شاکی است که در واقع همیشه سبز انجمن های غیر انتفاعی مستقر در یانکرز نیویورک با توجه به های اخیر خود را در دسترس عموم IRS پر کردن که آیا کسب و کار تحت نام مادر باردار مراقبت و EMC خط مقدم بارداری در مراکز.

منتقدان می گویند رئیس لایحه ناعادلانه رنگ یک روزنه در دین و ارائه نمی معافیت برای کارفرمایان مانند کلیساها و یا مدارس مذهبی. آنها با اشاره به حکم دادگاه عالی در سال 2018 در موسسه ملی خانواده و زندگی طرفداران v. بکررا که دالهای یک قانون کالیفرنیا که مجبور بحران بارداری به مراکز تبلیغ سقط جنین و پیشگیری از بارداری و خدمات به مشتریان خود. قانون زده شد را در متمم اول قانون اساسی زمینه.

ایالت نیویورک قانون منع کارفرمایان از امید بستن به استخدام کارمند آینده نگر بر اساس “بهداشت باروری تصمیم گیری” از شخص و یا خود و یا وابستگان از جمله “یک کارمند اطلاعات شخصی در مورد کارمند و یا وابسته به سلامت باروری تصمیم گیری” از جمله “این تصمیم به استفاده و یا دسترسی به مواد مخدر به ویژه دستگاه یا خدمات پزشکی.”

تیم Belz یک سنت لوئیس میزوری-بر اساس وکیل است که مشاور ویژه به توماس بیشتر در جامعه گفت: بار عصر که قوانین تبعیض مذهبی افراد است.

“این وحشتناک است قانون است. من نمی دانم چه می شود به مردم,” او گفت:.

Belz گفت: قوانین در نیویورک از جمله این قوانین در موضوع در دعاوی محل مشتری خود را در یک وضعیت غیرقابل دفاع.

“مشکل این است که آنها منع تبلیغات گفت که شما می خواهید مردم را به توافق با هدف سازمان شما وجود, وجود دارد واقعی آزادی بیان مسائل در اینجا.”

“بحران بارداری مرکز و مدیر آن نباید مجبور به استخدام افرادی که طرفدار سقط جنین” Belz گفت. “آن را اجرا می کند دقیقا به مقابله با ماموریت خود را.”

“بزرگ ادعا می کنند که ما باید آزادی بیانی انجمن که حق آمریکایی ها را به معاشرت با دیگر افراد همفکر برای, آموزشی, اجتماعی, مذهبی, اهداف سیاسی—واقعا همه دلایلی است که متمم اول قانون اساسی وجود دارد.”

بار عصر رسیده به کومو نظر اما نمی دریافت پاسخ از فشار زمان.

دفتر شهردار نیویورک, بیل د Blasio, یک دموکرات را ارائه دهید.

“کارفرمایان نباید تبعیض علیه هر کارگر بر اساس خود را از بهداشت جنسی و باروری انتخاب” گفت: نیکلاس Paolucci مدیر روابط عمومی و دبیر مطبوعاتی برای شهر نیویورک, قانون بخش.

“ما اعتقاد داریم که شهر قانون است قانونی و ما از آن دفاع درآمده است.”

سه نفر دیگر از سازمان ها تحت پیگرد دولت بیش از آن قانون اتحادیه بار قبلا گزارش شده است.

موسسه ملی خانواده و زندگی طرفداران مستقر در ویرجینیا CompassCare بارداری, خدمات بر اساس در روچستر, نیویورک, و برای اولین بار کتاب مقدس کلیسای باپتیست مستقر در روچستر حومه در زمینه کت و شلوار در نوامبر سال 2019. نشان داد دفاع از آزادی آنها می گویند قانون سر در باورهای دینی خود و حقوق مدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de