تست شانس خود را در گرفتن دسترسی سریع به نگذشته موبایل اقتباس از ‘League of Legends’

منتشر شده 1:43 PM, مارس 20, 2020

به روز شده در 1:43 PM, مارس 20, 2020

Screenshot from Wild Rift website

تصویر از وحشی ریفت سایت

مانیل فیلیپین – League of Legends: Wild شکافموبایل اقتباس از محبوب PC عرصه نبرد چند نفره آنلاین (MOBA) League of Legends, وارد آلفا تست به زودی افتتاح شد ثبت نام برای بازیکنان در فیلیپین.

در اینجا مراحل ثبت نام:

  1. رفتن به فروشگاه بازی گوگل و جستجو برای لیگ از افسانه: Wild شکاف و یا فقط شیر بر روی این لینک.

  2. بر روی صفحه ضربه بزنید “قبل از ثبت نام.”

  3. شما یک پیام دریافت خواهید کرد و گفت که شما می خواهید مطلع می شود زمانی که بازی در دسترس است بر روی دستگاه شما.

آن را تنها در حال حاضر در دسترس برای کاربران آندروید. کاربران iOS باید صبر کنید.

برای روشن شدن قبل از ثبت نام تضمین نیست که شما به این بازی آلفا تست اما شما یک شانس انتخاب شدن. فیلیپینی, پارسه نسبتا خوش شانس به عنوان محدود فاز آلفا تنها در دسترس خواهد بود برای کاربران در فیلیپین و برزیل در حال حاضر. آلفا ساخت است که انتظار می رود برای رسیدن به آینده در ماه ژوئن سال 2020 است.

اعلام آلفا تست ساخته شده بود از طریق وحشی ریفت صفحه در توییتر, آخرین جمعه, مه 15. این پست هم پاک کردن سردرگمی در یک فروشگاه بازی خطا ساخته شده است که آن را به نظر می رسد مانند بازی در حال حاضر در دسترس برای نصب.

در همان پست سیستم مورد نیاز برای بازی منتشر شد و همچنین – اگر چه آن ممکن است تغییر به عنوان بازی می آید و نزدیک به انتشار است. در حال حاضر این مورد نیاز:

اندروید
1.5 گیگابایت RAM
Qualcomm Snapdragon 410 و یا بالاتر
Adreno 306 GPU

iOS
آیفون 6 و یا بعد از

League of Legends: Wild ریفت به نظر می رسد را در زمان شاه از گوشی های هوشمند MOBAs در فیلیپین, موبایل افسانه. این دو فرانچایز انجام داده اند نبرد فراتر از بازی قلمرو در گذشته نیز با Tencent – این شرکت که صاحب League of Legends – پیگرد و برنده US$2.9 میلیون نفر از تلفن همراه افسانه ناشر Moonton بیش ادعا کپی رایت. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de