پتنا: در غضبناک حمله بر Janata Dal (U) رهبر Prashant Kishor روز سه شنبه به نام شلوغ کنفرانس مطبوعاتی در پتنا شنبه و تمسخر بیهار وزیر Nitish کومار برای هماهنگی با BJP در تلاش خود را برای قدرت و profesing به بحباله نکاح در اوردن, به آرمان های گاندی Lohia et al.

“طرف که نام شما در گاندی یا Godse,” نظرسنجی استراتژیست گفت: در گرما از ارائه خود را به رسانه ها با یک عکس از پدر ملت مسلط افت به او.

جالب اینجاست که شش سال پیش در حالی که Prashant Kishor بود جوش نارندرا مبارزات انتخاباتی برای انتخابات 2014 این یک سوال بود Nitish کومار و سپس یک مودی دشمن به خوبی می تواند خواسته اند Kishor خود را.

این بود Prashant Kishor اولین کنفرانس مطبوعاتی پس از اخراج او از JD(U) پس از او و دیگر Gandhiite سوسیالیستی Pawan K Verma خجالت Nitish کومار همزیستی با BJP حتی پس از آن را دولت آورده در تابعیت قوانین.

Prashant Kishor مقدمه حمله خود را با نرم کلمات برای بیهار وزیر که او تا به حال شده است یک “پدر” به او قبل از اقدام به پاره از هم جدا JD(U) بر عملکرد به عنوان رئیس mininster و سوسیالیستی است.

“Nitish او همیشه می گفت که او نمی تواند ترک آرمان گاندی JP و Lohia… در همان زمان چگونه او می تواند با افرادی که در حمایت از ایدئولوژی Godse? هر دو نمی توانند با هم رفتن. اگر شما می خواهید به ماندن با BJP من هیچ مشکلی با آن اما شما نمی توانید در هر دو طرف” Kishore گفت.

“شده است وجود دارد بسیاری از بحث بین من و Nitishji در این. او فکر می روند و من معدن. شده اند وجود دارد تفاوت بین او و من که ایدئولوژی از Godse و گاندی نمی ایستادگی در کنار هم. به عنوان رهبر حزب شما باید بگویم که در کنار شما هستند,” او اضافه شده است.

او همچنین گفت که بر خلاف JD(U) رتبه و فایل برای آنها وزیر ارشد موفقیت در حکومت تبدیل شده بود “استاندارد طلا” او شده بود پرده به اندازه کافی به اشاره است که یک مجری بهتر از گذشته RJD دولت کافی نیست چرا که دولت هنوز هم عقب مانده بیشتر از دیگران در شرایط توسعه است.

Kishor به نظر می رسید هنوز شعرم تحت کومار بیانیه ای که او القاء شد به JD(U) در توصیه Amit Shah.

“من در ارتباط با احزاب سیاسی مختلف به عنوان یک استراتژیست است که به خوبی شناخته شده است. من هرگز آن را نگه داشته یک راز است. اما من تا به حال نمی پیوست JD(U) به عنوان یک عامل برخی دیگر ، اگر صحبت از یک دروغ باعث می شود همه چیز آسان تر برای Nitish کومار و سپس در اختیار من این برای یک مرد است که مانند یک پدر به من,” او گفت:.

Kishor گفت که در سال 2014 زمانی که Kumar مبارزه کرده بود Lok سبها سنجی به تنهایی پس از راه جدا با بی جی پی و drubbed بازگشت تنها با دو صندلی “او هنوز هم غرور و افتخار از بیهار”.

“در مقایسه با وضعیت امروز زمانی که یک گجراتی رهبر از طرف دیگر (اشاره به شاه) را به اطمینان که Kumar خواهد بود NDA رهبر در مجمع انتخابات به عنوان اگر او رهبر مردم از دولت اما مدیر یک شرکت” Kishor گفت.

“بیهار نمی تواند تحمل دیدن رهبر آن تبدیل شدن به یک “pichhlaggu’ (piggybacking). Nitish کومار که تا به حال یک بار معروف خنثی نارندرا از مبارزه برای BJP در بیهار قطع متاسفم شکل به تازگی هنگامی که او صحبت می کرد در تظاهرات در دهلی مجمع انتخابات مانند صرف sidekick در حالی که شاه و J P Nadda شد در حال اجرا را نشان می دهد” او اظهار تاسف کرد.

Kishor همچنین rubbished مشاجره که tie-up با بی جی پی در بهره از بیهار ادعا کومار شده است ساخت برای دفاع از خود را تجدید زعفران با حزب پس از چهار سال و بیگانگی.

“آیا دولت دریافت ویژه, وضعیت, یک تقاضا از او شده است ساخت برای مدت طولانی. او آنقدر درمانده است که زمانی که او التماس برای اعطای مرکزی وضعیت به دانشگاه پتنا با دست خورده مودی به تمکین کردن به اذعان” او گفت: یادآوری و وزیر اطلاعات به شهرستان در ماه اکتبر 2017.

Nitish کومار به عنوان سانتی متر

هجی کردن شکست از Nitish کومار در طول 15 سال از روی لئامت دادن به عنوان رئیس وزیر Kishor گفت: ارائه دانش آموزان لباس و دوچرخه اما شکست خورده برای اطمینان از استانداردهای آموزشی.

کومار رو جاده ساخته شده است اما نمی تواند کمک به مردم رستگار به طوری که آنها می تواند خود را از وسایل نقلیه. او به بهبود عرضه برق اما بسیاری نمی توانیم فراتر از یک لامپ و یک فن Kishor گفت.

“او gloats بیش از کشورهای بودجه داشتن افزایش یافته است از 30000 تومان کرور روپیه به تومان 2 لاخ کرور. بدون در نظر گرفتن اعتبار از ما باید به یاد داشته باشید که بسیار از این اتفاق به دلیل تورم” او گفت:.

Kishor گفت: Kumar باید پرسید چرا مردم از بیهار مهاجرت به کشورهای دیگر برای آموزش بهتر و حرفه ای چشم انداز و زمانی که دولت افزایش به یک سطح است که مردم از سایر نقاط کشور می آیند در اینجا به دنبال مراتع سبزتر.

Kishor که با همکاری رهبران مانند Mamata بانرجی و Arvind Kejriwal سوخت گمانه زنی در مورد سیاسی خود را البته در بیهار روشن ساخته است که او فکر نمی کند در نظر شناور یک حزب سیاسی جدید.

اما او پرده برداری بلند پروازانه “متوسط تا دراز مدت مبارزات انتخاباتی” برای کشیدن دولت با آن خندیدن و نام آن را “Baat بیهار کی”.

او ادعا کرد که ثبت نام از داوطلبان برای این پروژه در حال حاضر در راه و بیش از 2 لاخ افراد جوان بسیاری از آنها از اعضای فعال احزاب سیاسی را امضا کرده اند.

“ما قصد داریم برای ثبت نام به یک میلیون نفر از مردم در 100 روز. این یک aspirational درایو با هدف تغییر دولت و سیاست و تلاش برای ایجاد یک حزب جدید.

“در واقع رهبری سیاسی از نسل کنونی آن Nitish کومار یا Sushil Kumar Modi (معاون سانتی متر و رهبر بی جی پی) و یا هر کس دیگری در حال خوش آمدید به قرض دادن حمایت خود را اگر آنها با شناسایی علت” Kishor گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im