پاول می گوید اقتصاد ممکن است در رکود است اما تغذیه عمل خواهد کرد به ارائه ‘شدید’ ارتجاعی

رئیس فدرال جروم پاول روز پنجشنبه گفت که اقتصاد ایالات متحده به خوبی ممکن است در رکود به علت COVID-19 شیوع اما اصرار بانک مرکزی هنوز ابزار به اقتصاد آن بهترین فرصت برای “شدید” دوباره بجای اول برگشتن.

صحبت های نادر در مصاحبه تلویزیونی در مارس 26, پاول گفت: ان بی سی “امروز” است که در حالی که اقتصاد به احتمال زیاد در حال انقباض است و او بیشتر انتظار می رود فعالیت های اقتصادی به کاهش “بسیار قابل ملاحظه ای” در سه ماهه دوم عدم اساسی شکنندگی اقتصادی به معنی بهبود سریع امکان پذیر است.

“من را به نقطه تفاوت بین این و عادی رکود” پاول گفت. “وجود دارد هیچ چیز اساسا اشتباه با اقتصاد ما. کاملا برعکس. ما در حال شروع از یک موقعیت قوی,” او گفت:.

کسب و کار سراسر کشور باید به طور ناگهانی مجبور به شاتر در میان مستندات و اقدامات دیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این یک وضعیت منحصر به فرد. آن را مانند نوعی رکود” پاول گفت. “ما خواسته ایم مردم به قدم به عقب از فعالیت های اقتصادی واقعا به سرمایه گذاری در بهداشت عمومی ما.”

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

“این یک وضعیت که در آن مردم در حال خواسته به قدم به عقب از فعالیت های اقتصادی خود را کسب و کار, اقامت خانه از محل کار” پاول گفت. “پس در اصل اگر ما این ویروس گسترش تحت کنترل نسبتا به سرعت فعالیت های اقتصادی می توانند رزومه و ما می خواهیم که دوباره بجای اول برگشتن به عنوان شدید به عنوان امکان پذیر است.”

Epoch Times Photo
فدرال رزرو صندلی جروم پاول صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن در ژانویه. 29, 2020. (ساموئل کروم/گتی ایماژ)

‘رفتن برای اجرا از مهمات’

پاول گفت: فدرال رزرو را “به شدت” با استفاده از آن اعطای وام اضطراری اقتدار به تامین اعتبار برای کسب و کار از تمام اندازه ها به کمک اقتصاد ایالات متحده انتخاب کنید تا به سرعت زمانی که این بیماری همه گیر به راه است.

“وقتی که می آید به وام ما در حال رفتن به اجرا از مهمات. که اتفاق نمی افتد” پاول گفت: پس از اینکه پرسید که آیا فدرال رزرو در حال اجرا بود از ابزار با نرخ نزدیک به صفر و یک برنامۀ خرید دارائی لقب “بی نهایت QE.”

فدرال رزرو صندلی گفت که راه virus پاسخ آشکار خواهد شد و اطلاع رسانی در تصمیم گیری برای استقرار مدیریت بحران و اقتصادی و ابزار.

“این ویروس در حال رفتن به دیکته جدول زمانی اینجا” پاول گفت. “اول منظور از کسب و کار خواهد بود به گسترش ویروس را تحت کنترل و سپس از سرگیری فعالیت های اقتصادی است.”

وی افزود: این تغذیه را به مطمئن شوید که کسب و کار یک “پل” حمایت از حمل آنها بیش از یک پچ خشن که او معتقد است که موقت است. به موقع و کافی و حمایت از کسب و کار شما اجازه اقتصاد ارتجاعی بیشتر قاطعانه پایین جاده, او گفت:.

“که در آن اعتباری است نه روان ما توانایی های منحصر به فرد این شرایط به طور موقت به گام و ارائه آن وام و ما را حفظ خواهد کرد انجام است که شدت و forthrightly به عنوان ما شده اند” پاول گفت.

با توجه به اطلاعات منتشر شده در پنج شنبه, فدرال رزرو ترازنامه پرورشی گذشته 5 دلار تریلیون دارایی برای اولین بار در این هفته آن را به عنوان scooped تا اوراق قرضه و تمدید وام به بانک ها و صندوق ها و بانک های مرکزی دیگر در آن بی سابقه تلاش برای backstop اقتصاد در میان همه گیر.

فدرال رزرو ترازنامه این هفته گسترش در حدود دو برابر سرعت بعدی-بزرگترین هفتگی گسترش بحران مالی در اکتبر 2008.

به عنوان چهارشنبه بانک فدرال ذخیره کردن دارایی بالغ بر $5.3 تریلیون.

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر را در صدر 1,000, در حالی که این بیماری همه گیر را نصب اقتصادی بار بود و نشان داده شده توسط دولت داده در روز پنج شنبه نشان دادن یک شماره ثبت از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری و بیمارستان و تلاش برای درمان افزایش بیماران آلوده.

برای بسیاری از مردم COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا از قبل موجود و مشکلات بهداشتی آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

این ویروس به فکر گسترش عمدتا از فرد به فرد به طور معمول بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر و از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im