پتانسیل سود’ از مغلوب ساختن پیشی جستن مصرف هیدروکسی کلروکین هرحال خطرات: کاخ سفید پزشک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک در 18 مه تایید کرد که رئیس جمهور شده است مصرف داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و روي به کاهش خود COVID-19 خطر است.

رئیس جمهور پزشک شان کانلی گفت: در نامه منتشر شده توسط کاخ سفید در روز دوشنبه که او و مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفت که او باید این دارو به عنوان “سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی.”

کانلی را فاش نمی کند در نامه خود چگونه زمانی که رئیس جمهور شده بود مصرف مواد مخدر و یا آنچه که او در حال حاضر دوز است.

فقط ساعت زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک رویداد میزگرد در کاخ سفید است که او تا به حال شده است مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای حدود یک هفته و نیم.

این دارو شده است تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان ممکن است در مبارزه با CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین در سال گذشته است. هیدروکسی کلروکین نیز استفاده می شود برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید و وارد بازار شده است برای چندین دهه است.

“من اتفاق می افتد به گرفتن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “بسیاری از چیزهای خوب در آمده اند. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در حال مصرف آن به خصوص کارگران خط مقدم.”

کانلی به ذکر است که دو هفته پیش کاخ سفید ستاد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس. در مه 8, معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای ویروس.

هر دو پنس و تهمت شد و پس از آن تست شده برای این ویروس هم پاک شد.

“رئیس جمهور این است که در بسیار خوب و سلامت باقی مانده است علامت رایگان,” او نوشت. “او دریافت منظم COVID-19 تست همه منفی به تاریخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مشورت کانلی در مصرف مواد مخدر به رئیس جمهور و پس از آن کانلی نمی شی به تجویز آن.

“مشاوره با ما inter-agency همکاران و کارشناسان موضوع در سراسر کشور, من همچنان به نظارت بر شمار مطالعات بررسی پتانسیل COVID-19 درمانی و من پیش بینی به کارگیری همان به اشتراک گذاشته پزشکی تصمیم گیری مبتنی بر شواهد در دست در آینده” ریاست جمهوری پزشک اضافه شده است.

شده اند وجود دارد چند بالینی برای دیدن اینکه آیا این دارو موثر در مبارزه با ویروس. یک مطالعه اخیر انجام شده توسط دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی دریافتند که یک ترکیب هیدروکسی کلروکین و روی موثر بوده است در برخی از بیماران مبتلا به ویروس.

و یک محاکمه جدید ارزیابی ترکیب هیدروکسی کلروکین و آزيترومايسين در برابر ویروس آغاز شده است, Dr. Anthony Fauci, یک عضو از کاخ سفید همه گیر وظیفه نیروی هفته گذشته اعلام کرد.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است هشدار داد در برابر مصرف هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای درمان این ویروس در خارج از بیمارستان تنظیمات و یا در حال انجام آزمایش های بالینی. این سازمان گفت: این دارو می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب و یا ایجاد یک ضربان قلب سریع.

رئیس جمهور روز دوشنبه گفت که او تا به حال هیچ عوارض جانبی از دارو و صفر علائم COVID-19.

“من [رفتن به] دریافت صدمه دیده است. آن را که حدود 40 سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم با” مواد مخدر است. “برای مالاریا برای لوپوس برای چیزهای دیگر. من آن را. کارگران خط مقدم آن را. بسیاری از پزشکان آن را.”

او نمی سهام خود در این شرکت که تولید مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او می خواهد آمریکایی ها به بیمار نیست.

“من نمی خواهم آنها را احساس بیمار. و وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که این تاثیر به خصوص در اوایل,” او گفت:. “من یک قرص در هر روز است. در برخی از نقطه من شما را متوقف کند. آنچه که من می خواهم به این است که من می خواهم به درمان قطعی و یا واکسن و که اتفاق می افتد من فکر می کنم خیلی زود است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به هیدروکسی کلروکین شده است با انتقاد با بلندگو نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) بیان روز دوشنبه در مصاحبه با سی ان ان “Anderson Cooper 360.”: “او رئيس جمهور ما و من به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و در خود باید ما می گویند گروه وزنی چیست, ‘چاق’ آنها می گویند.”

رئیس جمهور پزشکی منتشر شده در سال گذشته داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن در 6 فوت و 3 اینچ وزن 243 پوند قرار دادن او را در “چاقی” گروه وزنی—”نه چاق.” همچنین اظهار داشت که رئیس جمهور خواهد شد که 74 ماه آینده شد مصرف دارو برای کاهش کلسترول خون.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) در ضمن گفت که او معتقد است که یک “بی پروا” و “خطرناک” تصمیم گیری است.

“من می دانم که او گفت: او در حال شکل گرفتن آن است که آیا او یا نه بی پروا بی پروا بی پروا” شومر گفت: MSNBC. “آن را می دهد مردم امید کاذب است مردم برای جلوگیری از واقعی پزشکی توجه و در واقع می تواند باعث شود که آنها مشکل است. آن است که فقط خطرناک آنچه که او انجام داد.”

جک فیلیپس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de