به تعویق افتاد بازی های المپیک ‘به kickstart’ ژاپن اقتصاد – کمیته بین المللی المپیک

RENEWED HOPE. A dog is pictured on the Olympic rings displayed at the Japan Sport Olympic Square beside the new National Stadium in Tokyo. Photo by Charly Triballeau/AFP

امید تازه. یک سگ تصویر در حلقه های المپیک به نمایش در ژاپن, ورزش, المپیک مربع در کنار جدید استادیوم ملی توکیو. عکس Charly Triballeau/AFP

توکیو ژاپن – تعویق انداختن توکیو 2020 المپیک ارائه خواهد شد افزایش خوش آمدید به coronavirus-آمار و اقتصاد در سال آینده, ارشد کمیته بین المللی المپیک (IOC) رسمی ادعا کرد که در روز شنبه, مارس 16.

با ده ها هزار مرگ در سراسر جهان از coronavirus کمیته بین المللی المپیک و ژاپن در ماه گذشته در زمان تصمیم تاریخی برای به تاخیر انداختن بازی های المپیک یک سال با یک مراسم افتتاحیه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23, 2021.

این بیماری همه گیر را ویران کرده است اقتصاد جهانی به عنوان اقتصاددانان پیش بینی دوم رکود بزرگ با $9 تریلیون محو و ده ها میلیون شغل از دست داده است.

ژاپن جهان سوم بزرگترین اقتصاد این قاعده مستثنی نیست اما IOC رسمی John Coates به خبرنگاران گفت: برگزاری این بازی در سال 2021 می تواند یک “بسیار مثبت فرصت برای یک محرک اقتصادی” است که می تواند “kickstart اقتصاد است.”

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از کشورها و شهرهای سراسر جهان که مایل به مشابه فرصت” او گفت:.

اقتصاددانان در SMBC Nikko Securities تخمین زده اند تعویق انداختن بازی را کاهش می دهد تولید ناخالص داخلی ژاپن در این سال توسط برخی از 6 میلیارد دلار – به جبران سال آینده اگر به بازی های المپیک در واقع می گیرد.

Coates ادعا کرد که نخست وزیر ژاپن اعلام کرد “ممکن است به خوبی در ذهن داشت که کشور خود را ممکن است در یک رکود اقتصادی پس از آن و این می تواند یک فرصت بزرگ اقتصادی”.

از نظر بودجه سازمان در حال حاضر به رسمیت شناخته شده وجود خواهد داشت “عظیم” هزینه های اضافی از $12.6 میلیارد این بازی قرار بود به هزینه مشترک بین دولت ژاپن توکیو 2020 و شهر میزبان.

کوتس گفت: آنها با استفاده از به تعویق افتادن نگاهی به راه های کاهش این هزینه های اضافی. برگزارکنندگان را در “چه باید-دارا و چه خوب به دارا” او متعهد شده است.

حرکت جهانی بزرگترین رویداد ورزشی است که یک چالش بی سابقه که لمس در هر جنبه ای از این سازمان – از هتل به سالن و داوطلبان.

سازمان باید تاکید کرد که آنها در حال کار به سمت یک جدید مراسم افتتاحیه در جولای 23, 2021 اما توکیو 2020 مدیر عامل Toshiro Muto اذعان کرده است رکود جهانی تاثیر coronavirus.

وجود دارد “هیچ طرح B” توکیو 2020 سخنگوی Masa Takaya خبرنگاران گفت: در یک آنلاین جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

کوتس گفت: با توجه به حرکت بازی با یک سال تمام – به جای نگه داشتن آنها را در بهار – آنها داده بود و خود را “به عنوان زمان زیادی را که ممکن است” تاکید کرد که ورزشکاران بهداشت و درمان خواهد بود اصل هدایت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de