پستی کارگر کشته در خارج از خانه است که تا به حال پست الکترونیکی مسدود شده: رسمی

ایالات متحده پستی خدمات بازرسی گفت: 50.000 دلار پاداش ارائه شده برای اطلاعات در تیراندازی مرگ یک کارگر پستی مرگ است.

این سازمان گفت: یک کارمند که مشخص شد زني توسط Marion County, دفتر پزشکی قانونی کشته شد روز دوشنبه در Indianapolis, Indiana.

در حال حاضر پل Toms رئيس جمهور از انجمن ملی از نامه حامل ایندیاناپولیس محلی شعبه 39 گفت: آرزو-تلویزیون که او به ضرب گلوله کشته شد در خارج از خانه که در آن او شکایت در مورد سگ شل در حال اجرا. این اتحادیه گفت: پست الکترونیکی مسدود شده بود از تحویل به خانه برای دو هفته مجبور به ساکنان خود را انتخاب کنید تا ایمیل از اداره پست محلی.

“وجود دارد یک مسئله با سگ در آن محل اقامت و شما به سه نامه و در یک سوم ما محدود کردن پست الکترونیکی” تامز گفت: خروجی اخبار. “من در آغاز سال 1973 و این اولین بار است که مرگ به خشونت از هر نوع که ما تا به حال در ایندیاناپولیس, اداره پست,” تامز اضافه شده است.

ماموران با ایندیاناپولیس شهری اداره پلیس گفت که آنها در بر داشت یک زن با زخم گلوله و آن اضافه شده است که او “بیدار و صحبت کردن قبل از او فوت کرد, مقامات گفت: OurQuadCities.com. آنها ارائه یک شرح مشکوک یا اتهامات ممکن است.

کشتن یک وظیفه کارمند فدرال مانند یک کارگر پستی, است و یک جرم فدرال و می تواند یک جمله زندگی است.

Toms پرسید: “چرا ؟ چگونه می تواند این اتفاق می افتد ؟ او فوق العاده, فوق العاده در فرد است.”

کسانی که با اطلاعات مربوط به تابستان’ مرگ می تواند تماس Crime Stoppers در 317-262-راهنمایی و یا گزارش آن را به ایالات متحده پستی بازرسی خدمات از طریق وب سایت خود را.

آژانس ارائه شده است “50.000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت مشکوک(ع) که به ضرب گلوله کشته و یک USPS کارمند” ما پستی خدمات بازرسی نوشت: در بیانیه ای افزود که او به ضرب گلوله کشته شد در 400 بلوک از شمال دنی سنت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de