مثبت ویروس آزمون به عنوان USNS راحتی در COVID-19 بيمار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق در مارس 6 به استفاده از USNS راحتی به درمان بیماران مبتلا به CCP ویروس در مدت کوتاهی قبل از این ویروس تایید شد در یک عضو خدمه روی 1000 تخت بیمارستان کشتی.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تایید کرد بعد از ظهر دوشنبه که وزارت دفاع در حال حاضر گفت: 1,000-تخت راحتی را در بیماران مبتلا به CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. این گروه قبلا گفت: این امر تنها اعتراف غیر COVID-19 بیماران برای کاهش فشار بر ضعف امکانات.

این USNS راحتی در ابتدا فرستاده شده به شهر نیویورک, کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده به آزاد کردن ظرفیت در بیمارستان های شهرستان به تمرکز بر روی درمان COVID-19 بيمار.

“من خطاب به رئیس جمهور و او موافقت کرده است که به درخواست ما برای درمان #COVID بیماران در USNS راحتی” کومو در توییتر نوشت. “این به این معنی 1,000 تخت اضافی کارکنان فدرال پرسنل.”

“این ارائه بسیار مورد نیاز کمک به ما به اندازه بیمارستان, سیستم,” او اضافه شده است.

استفاده از نیروی دریایی آمریکا کشتی—که لنگر انداخت در منهتن در سمت غرب مارس 30—برای CCP ویروس بیماران از نیویورک تایید شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه.

“او [کومو] به نام من یک کمی در حالی که پیش و پرسید: اگر آن را ممکن است به استفاده از کشتی با توجه به مبارزه با ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “ما تا به حال که در ذهن در همه, اما ما در حال رفتن به او اجازه دهید آن را انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که نیوجرسی نیز با استفاده از USNS راحتی از آنجا که این منطقه “یک نقطه داغ.”

“این یک کشتی بزرگ و آن را در حال حاضر COVID; این مجموعه برای COVID … امیدوارم که بسیار مفید خواهد بود برای هر دو کشور.”

آسایش یکی از دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی های پیش نویس به کمک در نبرد با CCP ویروس. موقت بیمارستان تسهیلات در Javits مرکز کنوانسیون که دارای 2,500 تخت را نیز درمان CCP ویروس بیماران کومو پنج شنبه اعلام کرد.

تعداد CCP ویروس موارد در ایالت نیویورک افزایش 7 درصد بیش از 24 ساعت گذشته به 130,689. مرگ و میر مرتبط با این بیماری افزایش 599 به 4,758.

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام سخنگوی وزارت دفاع گفته سی ان ان در بیانیه ای اعلام کرد که نیروی دریایی راحتی ادامه خواهد داد به قبول تروما اورژانس & مراقبت فوری بیماران “صرف نظر از COVID وضعیت.”

“ما اولویت فعلی که می تواند در هر زمان تغییر است … برای دیدن Javits Center تخت استفاده شده توسط COVID بیماران قبل از حرکت آنها به راحتی” سخنگوی جاناتان رته هافمن, گفت:.

راحتی عضو خدمه تست مثبت

نیروی دریایی آمریکا در بیانیه ای گفت که روز شنبه یک عضو خدمه روی عرشه کشتی بیمارستانی است که در حال حاضر در انزوا پس از آزمایش مثبت برای CCP ویروس.

عضو خدمه نمی باید هر گونه تماس با بیماران مبتلا به نیروی دریایی بیانیه ای گفت:, گزارش ABC News.

“وجود دارد هیچ تاثیری به راحتی ماموریت و این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی برای آسایش برای دریافت بيماران کردند.” “کشتی پروتکل های زیر و با در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی تمام خدمه و بیماران در هیئت مدیره است.”

اعضای خدمه که در تماس با فردی که تمام آزمایش منفی برای COVID-19. آنها باقی خواهد ماند و در انزوا برای چند روز از فراوانی احتیاط با توجه به یک نیروی رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de