پاپ خواستار ‘حرکات کوچک’ از جمله تماس های تلفنی برای مبارزه با انزوا

‘آنها حرکات حساسیت محبت و شفقت که با این وجود تعیین کننده و مهم است – برای مثال یک ظرف یک نوازش و یک آغوش یک تماس تلفنی’ می گوید: پاپ فرانسیس

منتشر شده 7:02 PM, مارس 18 سال 2020

به روز شده در 7:08 PM, مارس 18 سال 2020

HUGS AND PHONE CALLS. This handout picture released by the Vatican Media shows Pope Francis blessing over an empty St. Peter square at the Vatican, after his streamed Angelus prayer, on March 15, 2020. AFP PHOTO/OSSERVATORE ROMANO

در آغوش گرفتن و تماس های تلفنی. این جزوه تصویر منتشر شده توسط واتیکان رسانه ها نشان می دهد پاپ فرانسیس برکت بیش خالی میدان سنت پیتر در واتیکان پس از جریان Angelus نماز در 15 مارس سال 2020 است. AFP PHOTO/OSSERVATORE ROMANO

شهر واتیکان – پاپ فرانسیس تاکید کرد چهار شنبه, مارس 18 اهمیت خانواده و دوستان ساخت حرکات کوچک مانند در آغوش گرفتن و تماس های تلفنی در طول زمان از انزوا در یک بیماری همه گیر.

“ما باید کشف بتن طبیعت از چیزهای کوچک, ساخت حرکات کوچک نسبت به کسانی که در اطراف ما – خانواده و دوستان” 83 ساله پاپ گفت: La Repubblica روزنامه.

“آنها حرکات حساسیت محبت و شفقت که با این وجود تعیین کننده و مهم است – برای مثال یک ظرف یک نوازش و یک آغوش یک تماس تلفنی.”

ایتالیایی, قوانین دستور هر کس برای حفظ یک متر (3 فوت) از هم جدا در حالی که در, اما می گویند هیچ چیزی در مورد آنچه که مردم می توانید در خانه انجام دهید.

اکثر کسب و کار بسته شده اند و حوادث پس از لغو هفته گذشته است.

ایتالیایی خیابان ایستاده خلوت به جز چند که خرید یا پیاده روی سگ خود را.

آرژانتین متولد پاپ ساخته شده است که هیچ راز خود را ناراحتی خود را در نیاز به برقراری ارتباط با جمعیت 1.3 میلیارد کاتولیک از طریق livestream.

واتیکان سنت پیتر مربع نیز مهر و موم کردن.

او گله و شکایت از احساس او نشسته بود در یک “قفس” در این ماه در حالی که ارائه اولین یکشنبه Angelus نماز به یک دوربین جای خود را به واتیکان پنجره رو به هزاران نفر از مؤمنان.

ایتالیا اولین کشوری بود که در اروپا به طور جدی برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن 2,503 رسمی COVID-19 مرگ و میر حساب برای بیش از نیمی از کسانی که گزارش شده در خارج از چین است.

برخی از “انزوای اجتماعی” اقدامات در حال حاضر در حال نعوظ کشیده در سراسر بقیه اروپا و بخش هایی از ایالات متحده شده اند, در اثر, در شمال ایتالیا روز سه شنبه کانون ویروس پس از ماه گذشته.

یک دولت ایتالیا اشاره جمعه که برخی از اندازه گیری از جمله تعطیلی مدارس و تمدید خواهد شد گذشته خود را در مارس 3 تاریخ انقضا.

“من آن را رد نمی,” وزیر حمل و نقل پائولا ده Micheli گفت.

پاپ خودش مبتلا شده است در یک هوای سرد پس از ماه گذشته. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de