پاپ فرانسیس ارائه نادر ‘Urbi et Orbi” برکت و رحمت در میان همه گیر

فوق العاده Urbi et Orbi است پخش زنده توسط واتیکان خبر در 1 am در تاریخ 28 مارس (Manila زمان)

منتشر شده 12:49 AM, مارس 28 سال 2020

به روز شده در 1:38 AM, مارس 28 سال 2020

URBI ET ORBI. Pope Francis, assisted by Master of Pontifical Liturgical Ceremonies, Italian priest Guido Marini, presides over a moment of prayer on the sagrato of St Peter's Basilica, before giving the Urbi et Orbi Blessing, on March 27, 2020 at St. Peter's Square in the Vatican. Photo by Yara Nardi/Pool/AFP

URBI ET ORBI. پاپ فرانسیس با کمک استاد پاپی مربوط به علم العبادات مراسم کشیش ایتالیایی Guido مارینی ریاست بیش از یک لحظه از نماز در sagrato از کلیسای سنت پیتر قبل از دادن Urbi et Orbi برکت در مارس 27, 2020 در میدان سنت پیتر در واتیکان است. عکس یارا Nardi/استخر/AFP

مانیل فیلیپین – فرانسیس ارائه نادر “Urbi et Orbi” (به شهر و به جهان) برکت در 1 هستم در روز شنبه, مارس 28 (Manila زمان) به راحتی کسانی که رنج می برند با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این Urbi et Orbi است که به طور معمول این سایت متعلق به کریسمس و عید پاک. فرانسیس ارائه شده است این برکت در همبستگی با کسانی که تحت تاثیر این بیماری به نام COVID-19.

“ما را از گوش دادن به کلام خدا ما را بالا خواهد برد ما دعا ما عشق ورزیدن سوگندی خوبان در پایان من خواهد بیان Urbi et orbi برکت و رحمت و به شما این امکان دریافت عمومی زیاده روی” فرانسیس زودتر گفت.

یک مجمع عمومی زیاده روی شده است که توسط کلیسای کاتولیک به عنوان بهبودی کامل “از زمانی مجازات به خاطر گناهان که گناه شده است ببخشند.”

دیگر معمول شرایط عمومی زیاده روی در حال رفتن به اعتراف حضور انبوه و دعا برای مقاصد پاپ. پس از آن غیر ممکن است امروزه برای رفتن به اعتراف و یا شرکت در جرم در بسیاری از کشورها رهبران کلیسای کاتولیک ها می گویند می تواند تحقق این هر زمان ممکن است.

این Urbi et Orbi برکت است و پخش زنده اخبار واتیکان در 1 am در تاریخ 28 مارس (Manila زمان).

بیشتر به دنبال. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im