PopCom خواستار والدین به بحث در مورد تمایلات جنسی با طول قرنطینه

MONITOR MOBILE ACTIVITY. The Commission on Population and Development encourages parents to monitor their teens' online activities and discuss sexuality with them during quarantine to help prevent early pregnancies. File photo by Denis Charlet/AFP

نظارت بر فعالیت های تلفن همراه. کمیسیون جمعیت و توسعه را تشویق می کند تا پدر و مادر برای نظارت بر خود را’ فعالیت های آنلاین و بحث در مورد روابط جنسی با آنها در طول قرنطینه برای کمک به جلوگیری از اوایل حاملگی. فایل عکس دنیس Charlet/AFP

مانیل فیلیپین – کمیسیون جمعیت و توسعه (PopCom) پرسید: پدر و مادر به صرف وقت با کیفیت با نوجوانان خود نظارت بر رفتار آنلاین خود را و باز کردن مکالمات در مورد تمایلات جنسی در جامعه پیشرفته قرنطینه در Luzon و سایر نقاط کشور است.

“این [enhanced جامعه قرنطینه] ارائه یک فرصت نادر برای والدین و فرزندان نوجوان خود را به بحث در مورد مسائل آشکارا مربوط به رشد و شاید فراتر از معمول خود مکالمات به آرامی ساخت تا دیالوگ در مورد تمایلات جنسی” PopCom معاون آنتونیو پرز سوم گفت: در بیانیه ای در روز جمعه, آوریل 3.

“PopCom به شدت معتقد است بهتر است که بزرگسالان آغاز, چت به جای فرزندان خود منابع دانش خود را در رابطه جنسی و تمایلات جنسی از همسالان خود و یا حتی بدتر, اینترنت,” او اضافه شده است.

این گفتگو گفت: PopCom ممکن است کمک به جلوگیری از زود برخوردهای جنسی و نوجوان حاملگی.

در این بیانیه ذکر شده و در سال 2013 مطالعه با عنوان “جوان بالغ باروری و جنسی” است که در بر داشت که نیمی از فیلیپینی جوانی (61 درصد زنان و 57 درصد مردان) در معرض اینترنت.

این مطالعه همچنین نشان داد که بروز بالا قرار گرفتن در معرض به فیلم مستهجن در میان جوانان از Caraga (66.7%) و سرمایه های ملی منطقه (66.2%). کاوش صریح وب سایت بود برجسته تر در میان جوانان در شورای ملی مقاومت (36%) و زمبنگا (33%).

سوال در مورد انجمن مباحث بود که بیشترین جستجو را در اینترنت گفت: مطالعه و اینترنت را می دهد دسترسی به افراد جوان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات آنها ممکن است خجالت به سوال در مورد.

“ما در PopCom بر این باورند که اولین ارتباطات در تمایلات جنسی انسان هنوز هم باید بین انسان ها: پدر و مادر و کودکان که در آن – به جای تعامل با کودکان و نوجوانان ما بیش از اینترنت گفت:” پرز.

او افزود: “و به عنوان سر خانواده ها وجود دارد یک نوع بیماری همه گیر که در آن ما می توانید سعی کنید و صاف منحنی’ – است که از بارداری. ما به عنوان محافظت از خانواده ما از COVID-19 عفونت به همان اندازه مهم است که ما برای محافظت کودکان از تهدیدات رفتارهای پرخطر.”

Luzon قرار داده شد در مستند 17 مارس در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس که کشته 57,474 مردم در 188 کشور به عنوان از آوریل 4. این مستند مجموعه ای است برای پایان دادن به در مارس 14, مگر اینکه تمدید یا لغو پیش از آن. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im