فقیر از چپ به دفع کردن برای خود: چیدمبرم بعد از سخنرانی در مستند فرمت

دهلی نو: این کنگره در روز سه شنبه به عنوان نامیده شعارهای توخالی و در جزئیات آدرس نخست وزیر به این کشور گفت: هیچ اشاره ای به بسته مالی یا بتن مراحل را برای احیای اقتصاد است.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala خواسته است که در آن کشور نقشه راه برای مبارزه با کروناویروس.

او گفت: رهبری به این معنا نیست مردم را متوجه مسئولیت های خود را, اما برای تحقق دولت وظیفه پاسخگویی نسبت به مردم کشور است.

“بحث های زیادی صورت گرفته است. اما, که در آن نقشه راه برای مبارزه با کرونا” او پرسید.

ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم گفت: “فقیر شده اند از چپ به دفع کردن برای خود را برای 21+19 روز از جمله عملا خواهان مواد غذایی است. وجود دارد این است که پول وجود دارد اما دولت نمی خواهد آزادی یا پول یا مواد غذایی. گریه من محبوب کشور گفت:” در توییتر.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد که این مستند در سراسر کشور تمدید خواهد شد تا آوریل 3 برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: اندازه گیری تولید قابل توجهی در نتیجه شامل عفونت.

کنگره سخنگوی Abhishek Singhvi گفت PM آدرس بود هملت بدون شاهزاده دانمارک.

“شگفت انگیز PM آدرس. نصیحت شعارهای الهام…..در عین حال توخالی در جزئیات! هیچ مالی بسته بدون جزئيات و بتن مورد. نه فقیر و نه طبقه متوسط و نه صنعت و نه کسب و کار. مستند خوب است اما نمی توان به خودی خود! که در آن است تنها امرار معاش موضوع” او پرسید.

او گفت PM مطمئن باشید که همه ذینفعان را انجام دهد و وظایف خود را به شدت به رعایت مستند.

“بعد از این: ما باید دعا کنیم ؟ ما می خواهیم بتن palliatives برای این طبقات محروم و حتی برای میانه هند و MSMEs,” او گفت:.

“ساعت آدرس wo تک و خاص و بدون دستورالعمل است مانند هملت بدون شاهزاده دانمارک. مانند ساعت بدون جزئیات! ما می خواهیم افزایش تولید ناخالص داخلی تخصیص; هدف خاص تزریق پولی; کینزی صرف; شل FMRB ، نه یک کلمه!,” او در توئیتر خود نوشت.

چیدمبرم همچنین گفت که او با استقبال از مستند و درک دلیل برای گسترش آن است.

وی اضافه کرد: CMs’ تقاضا برای پول بدستآمده بدون پاسخ.

“نه یک روپیه اضافه شده است به ولخرجى بسته مارس 25 سال 2020 است. از Raghuram راجان به ژان Dreze از Prabhat Patnaik به Abhijit Banerji, توصیه های خود کاهش یافته کر سال” سابق وزیر دارایی گفت.

در حالی که حمایت از ساعت اعلام گسترش مستند کنگره رهبر شاشی Tharoor گفت PM باید همچنین اعلام کرد جدی برای کمک به کسانی که نمی توانند پایان می رسد دیدار.

“من از اعلام این خبر توسط @PMOIndia @narendraModi از مستند فرمت. نمی تواند دور انداختن دستاوردهای بودن ساخته” Tharoor توییتی.

“اما او باید همچنین اعلام کرد جدی برای کمک به کسانی که نمی توانند پایان می رسد دیدار. MNREGA پرداخت JanDhan حساب GST غرامت به ایران و کمک به شیرین قرص” MP از تریواندروم گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de