برنارد Madoff متفکر پشت یکی از بزرگترین طرح Ponzi در تاریخ علاج ناپذیری بیمار است و به دنبال دلسوز آزادی از زندان به پایان خود 150 سال حبس.

Madoff 81 خواست ایالات متحده قاضی به او آزادی های اولیه پس از خدمت فقط 10-و یک سال و نیم از مدت خود را برای اجرای آنچه که دادستان به نام 65 میلیارد دلار طرح Ponzi که کشف شد در دسامبر 2008.

وکیل براندون نمونه گفت: در دادگاه تشکیل پرونده در فوریه. 5 که Madoff در حال مرگ است از نارسایی کلیه است و کمتر از 18 ماه به زندگی می کنند. او اضافه کرد که او به صندلی چرخدار محدود اغلب نیاز به اکسیژن و رنج می برد از بیماری های قلبی عروقی و فشار خون بالا و بی خوابی و دیگر بیماری های مزمن و شرایط جدی پزشکی, نمونه گفت.

“Madoff است دچار عوارض از جمله ساخت اسید است که باعث درد مفاصل و عضلات, خارش و ادم” نمونه پرونده به ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن متحده است. سابق سرمایه نیاز به کمک های اضافی برای کارهای روزانه از جمله نظافت, او گفت:.

Madoff است که شاید برجسته ترین فدرال زندانی به دنبال “دلسوز انتشار” تحت اولین مرحله عمل مرکب قانون توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 است که اجازه می دهد تا برخی از زندانیان پایان جملات خود را در اوایل اغلب به دلایل بهداشتی.

او قبلا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد حکم او اما مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال به عمل می کنند.

“Madoff اختلاف نیست به شدت از جنایات خود و نه او به دنبال به حداقل رساندن درد و رنج قربانیان خود را. Madoff ابراز ندامت خود را برای جنایات” نمونه نوشت: او در حرکت است. “اکنون پس از بیش از 10 سال حبس و کمتر از 18 ماه به زندگی می کنند Madoff تواضع می پرسد این دادگاه برای اندکی شفقت است.”

Madoff دفاع وکیل گفت که یک جمله بود که “فقط و متناسب در زمان صدور حکم ممکن است به طور نامتناسبی شدید بر اساس تغییر شرایط مانند بیماری ترمینال” با توجه به ایمیل های روزانه.

Madoff دریافت 150 سال حبس خود در ماه ژوئن سال 2009 پس از شفاعت گناه به 11 جنایی می شمارد. دادستان گفت: Madoff مورد استفاده خود شرکت Bernard L. Madoff Investment Securities LLC به فریب هزاران نفر از افراد موسسات خیریه صندوق های بازنشستگی و صندوق های تامینی در $64.8 میلیارد تقلب.

مدار قاضی دنی چانه را در نظر Madoff درخواست برای آزادی های اولیه. در زمان صدور حکم چانه توصیف جنایات خود به عنوان “فوق العاده بد” و به عنوان یک نوع از دستکاری سیستم این است که “نه تنها بدون خونریزی و جنایت است که طول می کشد محل بر روی کاغذ اما یکی به جای آن که طول می کشد تلفات سرسام آور.”

Madoff در حال حاضر در حال سپری کردن دوران زندان خود در FMC بوتنر یک زندان فدرال در کارولینای شمالی.

“برنارد Madoff شکسته است و تا به حال بسیاری از از دست دادن شخصی,” نمونه گفت. “است که به کاهش تاثیر خود را از جنایات خود قربانیان وجود دارد اما بزرگتر آرمان در محل کار هنگامی که ما در نظر بگیرید که آیا برای نشان دادن شفقت بر کسی که در روزهای پایانی خود را.”

نمونه گفت که اگر منتشر Madoff به احتمال زیاد زنده با دوستان و صرف وقت او باقی مانده “با چند نفر سمت چپ در این جهان است که در مورد مراقبت از او را.”

یک سخنگوی باراک اوباما برای منطقه جنوبی نیویورک گفت: NPR آنها برنامه ریزی شده به یک فایل پاسخ برای نمونه حرکت.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de